معرفی بازی رومیزی

بازی آسمان، زمین و دریا | Air, Land & Sea (360 درجه)

بازی آسمان، زمین و دریا یا Air, Land & Sea، یک بازی کارتی و دوئل (دو نفره) است که روایت کننده نبرد بزرگی بین نیروهای نظامی دو کشور، در جنگ جهانی دوم می باشد. این بازی توسط Jon Perry در سال 2019 طراحی و به وسیله استودیو Arcane Wonders (ناشر بازی های معروفی مثل Onitama و Furnace) راهی بازار بازی های رومیزی و بردگیم ها شد.

بازی آسمان، زمین و دریا در ایران هم با همین نام توسط نشر چوچار، به زبان فارسی ترجمه شده است. نسخه ترجمه شده بازی از نظر ظاهری شبیه نسخه اصلی می باشد.


معرفی بازی آسمان، زمین و دریا | توضیحات کلی

جعبه بازی آسمان، زمین و دریا

بازی رومیزی آسمان، زمین و دریا | Air, Land & Sea(2019)

کارت های خود را هوشمندانه انتخاب کنید، چرا که نبردی سخت در پیش دارید.

مشخصات عمومی بازی آسمان، زمین و دریا

بازی رومیزی آسمان، زمین و دریا یا Air,Land & Sea ، یک بازی کارتی دو نفره و جنگی است که در آن بازیکن ها در نقش ارتش های متحدین و متفقین جنگ جهانی بر سر اقلیم های جنگی مختلف شروع به لشکرکشی و نبرد می کنند. نبردی سنگین بر سر تصاحب مناطق مختلف.

در این بازی سه اقلیم جنگی وجود دارد: آسمان، زمین و دریا. هر بازیکن کارت های مختلفی دارد که قابلیت های ویژه ای به وی می دهد. بازیکن ها به طور جداگانه بر سر هر اقلیم وارد نبرد می شوند.

قطعات بازی رومیزی آسمان، زمین و دریا
اجزای بازی رومیزی آسمان، زمین و دریا

در بازی آسمان، زمین و دریا هر بازیکن کارت هایی با قابلیت های مختلف در اختیار دارد که هر کارت به بازیکن اجازه می دهد که اتفاقات و اکشن های مختلفی در بازی رقم بزند که تاثیر مستقیم روی بازی بازیکن دیگر دارد. نهایتا کسی برنده بازی است که ارتش وی حداقل در دو اقلیم غلبه داشته باشد.

از طرفی در بازی رومیزی آسمان، زمین و دریا، هر کارت قدرت عمومی ای دارد که با عددی در گوشه آن نشان داده می شود. در هر اقلیم عدد مجموع عدد بزرگتر برای هر بازیکن، نشان دهنده قدرت ارتش وی در آن اقلیم است.

کارت های هر اقلیم متناسب با رنگ بالای آن برای اقلیم مورد نظر به طور خاص در دست هر بازیکن وجود دارد. برای مثال کارت های زیر:

کوروش کریمی

دانشجوی خسته مملکت، با چهارتا مهارت رزومه ای، که دوست داره یه مدرسه بسازه. قبلنا با ویدئو گیم حال می کردم، ولی امروز فقط بردگیم و بازی رومیزی. آیوی رو ساختم چون فکر می کنم مردم نیاز دارن بازی کنن، و باید بهشون بازی های خوب معرفی کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا