معرفی بازی رومیزی

بازی رسام

بررسی 360 درجه بازی رسام

بازی رسام یک بازی خانوادگی با تم نقشه کشی است که بازتولیدی از بازی Cartographer اثر آقای Jordy Adan است این بازی توسط گروه بامداد گیمز در ایران ترجمه و تولید شده است.

مقاله حاضر، حاوی تمام اطلاعات بازی رسام می باشد که در سرفصل های مختلف طبقه بندی شده است. در ادامه به جنبه های مختلف آن مثل آموزش بازی، نقد و بررسی(رومیزشکافی)، سوالات متداول و … خواهیم پرداخت.


معرفی بازی رسام | توضیحات کلی

جعبه بازی رسام

بازی رومیزی رسام

نقشه بهترین سرزمین را که باب میل ملکه است رسم کنید تا بتوانید برنده بازی شوید.

مشخصات عمومی بازی رسام

این بازی یک بازی استرتژیک سبک و خانوادگی است که در آن بازیکنان به عنوان نقشه برداران سرزمین‌های شمالی، سعی می‌کنند که با کشیدن بهترین الگوهای، نقشه‌ای رسم کنند که بیشترین ستاره شهرت را برایشان به ارمغان بیاورد. بازی در طول چهارفصل بازی می‌شود که در هر فصل دو ماموریت از فرمان‌های ملکه، برای بازیکنان ستاره شهرت خواهد داشت. در این بین ممکن است بازیکن‌های دیگر در نقشه کشی شما 


آموزش بازی رسام | چطور رسام بازی کنیم؟

در بازی رسام، شما در نقش یک نقشه‌بردار تحت خدمت ایشان ماموریت دارید که نقشه این مناطق را تهیه کنید و برای پادشاه به نام نولاس بفرسید. ملکه سرزمین‌های مورد علاقه‌اش را اعلام کرده و شما به نقشه‌برداری طبق خواسته ملکه شهرت به دست خواهید آورد.

اما در این سرزمین های وحشی شما تنها نخواهید بود و موجودات خبیث با پایگاه هایی که دارند برایتان ایجاد مزاحمت می‌کنند و این شما هستید که با رسم دقیق نقشه تاثیر آنها را به حداق ل خواهید رساند .

کارت های بازی رسام

برای یادگیری کامل بازی وارد صفحه آموزش بازی رسام شوید. (به زودی)


رومیزشکافی رسام | نقد و بررسی ابعاد مختلف بازی

خلاصه رومیزشکافی رسام

رسام یک بازی است که باید در آن از مسیر لذت ببرید. در بررسی گیم پلی مهم ترین نکته افرادی هستند که با آنها بازی می‌کنید و همین امر است که موجب می‌شود هیجان، ریتم بازی، خستگی و بقیه عوامل تاثیر گذار در تجربه بازی، تغییر چشم گیری داشته باشند. برای حالت میانگین، رسام یک بازی نسبتا سریع و هیجان انگیز، متنوع است.

برای برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه رومیزشکافی رسام شوید.


سوالات متداول درباره بازی رسام

آیا بازی رسام بازی خوبی است؟

مهم ترین مسئله در خوب بودن یک بازی از جمله بازی رسام، این است که تجربه آن با جمعی باشد که بازی مناسب آنان است. برای مثال درباره این بازی، جمع ایده آل جمعی است که از مسیر بازی لذت ببرد. گرچه رقابت در رسام جدی است اما گیم پلی آن شرایطی را فراهم می کند که شما از در کنار هم بودن و بازی کردن لذت ببرید، نه لزوما پیروزی. برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه رومیزشکافی رسام شوید.

رسام را می توان چند نفره بازی کرد؟

در کل بازی رسام را می توان از 1 تا 100 نفر بازی کرد. تجربه بازی در حالتی بهینه و جذاب است که تعداد بازیکن ها در حدی باشد که هم رقابت معنی بدهد و هم کنترل بازی راحت باشید. این تعداد حدود 6 نفر است. این بازی یک بازی 1 نفره نیست، ولی می توان آن را 1 نفره بازی کرد، به همین دلیل تجربه تک نفره آن حذابیتی در حد اعلا نخواهد داشت.

تجربه 1 نفره بازی جذاب است؟

در کل بازی رسام را می توان از 1 تا 100 نفر بازی کرد. تجربه بازی در حالتی بهینه و جذاب است که تعداد بازیکن ها در حدی باشد که هم رقابت معنی بدهد و هم کنترل بازی راحت باشید. این تعداد حدود 6 نفر است. این بازی یک بازی 1 نفره نیست، ولی می توان آن را 1 نفره بازی کرد، به همین دلیل تجربه تک نفره آن حذابیتی در حد اعلا نخواهد داشت.

تجربه یک دست رسام چقدر زمان می برد؟

به طور میانگین هر دست بازی جالیز حدود 45 دقیقه زمان شما را می گیرد. گرچه این زمان وابستگی مستقیمی با سرعت بازی کردن بازیکن ها و همچنین تعداد آن ها دارد. برای یک جمع پنج نفره بازی حدود 45 الی 60 دقیقه زمان می برد.

بازی رسام چه نوع بازی ای است؟

رسام یک بازی است که باید در آن از مسیر لذت ببرید. در بررسی گیم پلی مهم ترین نکته افرادی هستند که با آنها بازی می‌کنید و همین امر است که موجب می‌شود هیجان، ریتم بازی، خستگی و بقیه عوامل تاثیر گذار در تجربه بازی، تغییر چشم گیری داشته باشند. برای حالت میانگین، رسام یک بازی نسبتا سریع و هیجان انگیز، متنوع است. برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه رومیزشکافی رسام شوید.

کوروش کریمی

دانشجوی خسته مملکت، با چهارتا مهارت رزومه ای، که دوست داره یه مدرسه بسازه. قبلنا با ویدئو گیم حال می کردم، ولی امروز فقط بردگیم و بازی رومیزی. آیوی رو ساختم چون فکر می کنم مردم نیاز دارن بازی کنن، و باید بهشون بازی های خوب معرفی کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا