معرفی بازی رومیزی

بازی کینگدومینو | Kingdomino (360 درجه)

بازی کینگدومینو یا Kingdomino، یک بازی رومیزی و خانوادگی بسیار محبوب و معروف در سطح جهانی است که از دسته بازی های منطقه سازی یا Territory Building می باشد. این بازی شاهکاری از طراح معروف بازی های رومیزی، آقای برونو کاتالا (Bruno Cathala) در طراحی و در سال 2016 راهی بازار بازی های رومیزی و بردگیم ها شد.

بازی کینگدومینو در ایران هم مثل بسیاری از کشور های مختلف، توسط سرزمین ذهن زیبا یا lbmind با کیفیت خوبی ترجمه و تولید شده است.


معرفی بازی کینگدومینو | توضیحات کلی

بازی رومیزی کینگدومینو | Kingdomino (2016)

بهترین کاشی ها را بردارید که هم قلمرو خوبی بسازید و هم امتیاز بیشتری بگیرید.

مشخصات عمومی بازی کنیگدومینو

بازی کینگدومینو یا Kingdomino، یک بازی رومیزی خانودگی و از نوع منطقه سازی است. بسیار مهیج و پرطرفدار در سطح جهانی است. در بازی رومیزی کینگدومینو شما نقش پادشاهی را بازی می‌کنید که در جستجوی سرزمین‌های تازه و تصاحب آن‌ها برای گسترش قلمرو پادشاهی خویش است. شما باید همه‌ی زمین‌ها، مزارع گندم، دریاچه‌ها و کوهستان را بررسی و جستجو کنید تا بتوانید بهترین قطعات زمین را از آنِ خود کنید!

البته ماجرای بازی کینگدومینو به همینجا هم ختم نمی شود. شما تنها در صورتی می توانیدقلمرو خود را کامل تر کنید که “به قانون دومینو احترام بگذارید.”

کاشی های قلمرو بازی کینگدومینو

قطعاتی که با آنها قلمرو خود را می سازید، قطعات دو قسمتی ای هستند که مانند قطعات دومینو با از سمت همسان به یکدیگر وصل شوند تا قلمرو شما را گسترش دهند.

کوروش کریمی

دانشجوی خسته مملکت، با چهارتا مهارت رزومه ای، که دوست داره یه مدرسه بسازه. قبلنا با ویدئو گیم حال می کردم، ولی امروز فقط بردگیم و بازی رومیزی. آیوی رو ساختم چون فکر می کنم مردم نیاز دارن بازی کنن، و باید بهشون بازی های خوب معرفی کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا