بردگیم دیجیتالی

نسخه دیجیتالی بازی استانبول Istanbul | نسخه 1.1.8 اندروید بازی

در این پست از بررسی بردگیم های دیجیتالی به سراغ بازی استانبول Istanbul که بازی بردگیم آن یکی از محبوب ترین عناوین این دست بازی ها به شمار می‌رود. بازی ای که چندین نسخه از آن با عنوان های مختلف منتشر شده و نسخه اندروید بازی استانبول istanbul در ایران برخلاف بازی های دیگه بسیار شناخته شده است.

نسخه اندروید بازی استانبول istanbul


در این بازی شما نقش یک تاجر رو برعهده دارید که باید در جای جای شهر ازجمله مسجد، بازار سیاه، آبنما و کاروان سرا به داد و ستد مشغول بشید و کالاهای مختلف رو از گوشه و کنار شهر جمع کنید و در نهایت به انبار های بزرگ بدهید و در ازای اون یاقوت قرمز دریافت کنید. در نهایت هم برنده بازی کسی هست که بیشترین یاقوت قرمز رو در طول بازی جمع کرده.

ویدئوی نسخه اندروید بازی استانبول istanbul


این بازی که توسط استودیوی Acram Digital ساخته شده در استور گوگل 6.99 دلار قیمت داره. شما میتونید در ادامه این پست بازی رو به صورت رایگان برای دستگاه های اندرویدی خودتون دانلود کنید.


دانلود بازی استانبول istanbul

  • نسخه اندروید نسخه اندروید بازی استانبول istanbul

دانلود فایل نصبی نسخه اندروید بازی استانبول istanbul با لینک مستقیم- 82 مگابایت

منبع : farsroid.com

تصاویری از نسخه اندروید بازی استانبول istanbul

نقد و بررسی نسخه اندروید بازی استانبول istanbul

در بازی استانبول، گروهی متشکل از یک تاجر و چهار دستیار را در 16 مکان در بازار هدایت می‌کنید. در هر مکانی، می توانید یک عمل خاص را انجام دهید. با این حال، چالش بازی این است که برای انجام یک اقدام، باید تاجر و دستیار خود را به آنجا منتقل کنید، سپس دستیار را در آن مکان تنها بگذارید.

اگر می‌خواهید بعداً دوباره از آن دستیار استفاده کنید، تاجر شما باید برای تحویل گرفتن او به آن مکان بازگردد. بنابراین، باید از قبل برنامه ریزی دقیقی داشته باشید تا بدون دستیار باقی نمانید و در نتیجه قادر به انجام کارهای دیگر باشید…

اقدامات چهار دستیار را کنترل می کند تا هر چه بیشتر یاقوت به دست آورید. دستیاران خود را به گوشه های مختلف استانبول و بازار منتقل کنید و کالاها را حمل کنید و برای تاجر خود سکه به دست آورید. در راه، خرابه ها را جمع آوری کنید و تاجر خود را به ثروتمندترین مرد استانبول تبدیل کنید.

چرخ دستی ها را به 16 مکان مختلف روی نقشه حرکت دهید و هر کاری را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید تا از رقبای خود پیشی بگیرید. برای انتقال کالاهای بیشتر، چرخ دستی های خود را ارتقا و افزایش دهید.

  • نقاط مثبت نسخه اندروید بازی استانبول istanbul:

  1. آموزش بازی: قراردادن بخش مجزا برای آموزش و قابلیت جا به جا شدن در مراحل آموزش از ویژگی های مثبت این بازی به شمار میرود.
  2. برد بازی: در استانبول شاهد یکی از بهترین طراحی های برد در بازی های دیجیتالی رومیزی هستیم. در این عنوان تمام المان های بازی با ظرافت طراحی شدند.
  3. انیمیشن های بازی: یکی دیگر از نقاط قوت بازی انیمیشن های جابه جایی در صفحه بازی در موقعیت های مختلف است که به خوبی طراحی و جایگذاری شده اند.
  • نقاط خنثی نسخه اندروید بازی استانبول istanbul:

  1. بخش چند نفره بازی: برای بازی در بخش چند نفره حتما باید نسخه اصلی را داشته باشید و به اکانت فیس بوک متصل شوید!
  • نقاط منفی نسخه اندروید بازی استانبول istanbul :

  1. قیمت بازی: ناشران بازی با قیمت گذاری عجیب و غریب 7 دلاری برای بازی باعث شدند تا استور های رسمی از بازی استقبال چشمگیری نکنند!
  2. تم و فضای بصری بازی: به نظر میرسد برای جنبه های بصری بازی، زمان و تمرکز کافی گذاشته نشده است.

برای مشاهده دیگر بازی‌های رومیزی که نسخه اندروید آن‌ها نیز طراحی شده است کافیست دسته بندی بردگیم دیجیتال را مشاهده کنید یا از لیست زیر یکی از بازی‌ها را انتخاب کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.