بردگیم دیجیتالی

نسخه اندروید بازی Takenoko – بردگیم دیجیتال

استودیوی Asmodea Digital از شناخته شده ترین طراحان دیجیتالی بازی های رومیزی است که عناوین بزرگی را مثل کارکاسون و پندمیک عرضه کرده است. نسخه نسخه اندروید بازی Takenoko یا بهتره بگیم نسخه دیجیتالی بازی بردگیم «تاکنوکو» هم از محصولات این استودیو می باشد.

نسخه اندروید بازی Takenoko | ویژگی ها

این بازی شما را به فضای زمین داری در دوران امپراتوری ژاپن میبرد؛ دقیقا زمانیکه امپراتور چین برای حسن نیت و به نشانه صلح پایدار یک پاندای دوست داشتنی به امپراتور ژاپن پیشکش میکند تا روبط بین دو کشور بهتر از گذشته شود.

در «تاکنوکو» شما در نقش زمین دار هایی قرار دارید که میزبان این پاندای “صلح انگیز” است. شما باید سعی کنید به بهترین شکل زمین های خود را مناسب زندگی این پاندا کنید. به طور مثال بامبو بکارید تا پاندا ها هم در آن محیط زندگی کنند و هم تغذیه.

بنسخه اندروید بازی Takenoko المان های متنوعی از جمله تایل های مزرعه و تاس آب و هوا دارد که باعث افزایش تنوع در گیم پلی بازی میشود. در نهایت هم کسی برنده میشود که طبعا بیشترین امتیاز را داشته باشد!

ویدئوی تریلر از نسخه اندروید بازی Takenoko


«تاکنوکو» برای پلتفرم های مختلفی از جمله گوشی های تلفن همراه و کامپیوتر های شخصی منتشر شده و در استور گوگل 4.99 دلار قیمت دارد که فایل دانلودی آن توسط آیوی گیم در قسمت “دانلود بازی” برای شما به صورت رایگان قرار گرفته است.


دانلود نسخه اندروید بازی Takenoko

 • نسخه اندروید

دانلود فایل نصبی نسخه اندروید بازی Takenoko | لینک مستقیم- 49 مگابایت
دانلود فایل دیتا بازی با لینک مستقیم- 41 مگابایت

منبع : farsroid.com

نسخه اندروید بازی Takenoko

تصاویر مختصری از نسخه اندروید بازی Takenoko


نقد و بررسی نسخه اندروید بازی Takenoko

 • نقاط مثبت بازی:

 1. گرافیک و طراحی هنری: سازندگان بازی به شکل بسیار عالی توانستند مکانیزم قرار دان تایل هارا در این نسخه اندروید بازی Takenoko به صورت بهینه پیاده کنند..
 2. روایت و داستان بازی: شاید بتوان مهترین نقطه قوت بازی را روایت و داستان پشت بازی در همان ابتدای بازی دانست که به صورت یک کامیک جذاب روایت میشود.
 • نقاط خنثی بازی:

 1. گیم پلی: خود گیم پلی مشکل خاصی ندارد اما بسیار کند و با لگ اجرا میشود.
 • نقاط منفی بازی:

 1. قیمت بازی: هرچقدر از قیمت بالای بازی ها در دسته بازی های رومیزی بگیم کم گفتیم.
 2. زاویه دید و پس زمینه بازی: بنظر می آید سازنده کمترین دقت و تمرکز را روی مهمترین بخش بصری بازی گذاشته، جاییکه یک پس زمینه ثابت داریم و کاملا جدا بودنش از محیط بازی حس میشود!
 3. فریم ریت پایین: بازی المان خاصی برای پردازش گرافیکی یا محاسباتی در مقایسه با عناوین دیگه ندارد اما فریم ریت پایین واقعا اذیت کننده است!
 4. هوش مصنوعی ضعیف: در این بازی شما امکانات زیادی برای تاثیر گذاری روی حریف های کامپیوتری خود ندارید، به همین دلیل بعد از یک مدت بازی بسیار خسته کننده میشود.
 5. آموزش بازی: آموزش بازی فقط در اولین ورود شما به بازی اتفاق میفتد و بعد از آن دیگر نه خبری از بخش مجزای آموزش هست و نه رول بوک!
 6. نسخه چند نفره: علاوه بر اینکه شما باید نسخه اصلی را برای بخش چند نفره تهیه کنید، لگ و باگ زیادی هم در این بخش مشاهده میشود.

 

درباره بردگیم Takenoko:

مدت ها پیش در دربار امپراتوری ژاپن، امپراتور چین یک خرس پاندا غول پیکر را به عنوان نماد صلح به امپراتور ژاپن تقدیم کرد. از آن زمان، امپراتور ژاپن وظیفه دشوار مراقبت از حیوان را با مراقبت از باغ بامبو به اعضای دربار خود (بازیکنان) سپرد.

در Takenoko، بازیکنان زمین‌هایی را کشت می‌کنند، آنها را آبیاری می‌کنند و یکی از سه گونه بامبو (سبز، زرد و صورتی) را با کمک باغبان امپراتوری پرورش می‌دهند تا از این باغ بامبو نگهداری کنند.

آنها باید گرسنگی بی حد و حصر این حیوان مقدس را برای بامبوی آبدار و لطیف تحمل کنند. بازیکنی که زمین های خود را به بهترین شکل مدیریت می کند و بیشترین بامبو را پرورش می دهد در حالی که اشتهای ظریف پاندا را تغذیه می کند، برنده بازی خواهد بود.

جوایز بازی :

این بازی جوائز زیادی از جمله برنده جایزه بازی های خانودگی اشپیل در سال 2012 شده و بجز این جایزه عناوین زیادی از بازی‌هارو هم بدست آورده. جوائز زیر، خلاصه ای کوتاه از جوایز بی شمار بازی takenoko هستند.

 • As d’or Jeu de l’année (2012)
 • Lys Grand Public (2012)
 • Golden Geek Best Board Game Artwork/Presentation (2012)
 • Games Magazine Best New Family Game (2013)
 • Ludoteca Ideale Official Selection (2013)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.