بردگیم دیجیتالی

دانلود نسخه اندروید بازی Terraforming Mars

بازی رومیزی استراتژی ترافورمینگ مارس یک بازی کارتی استراتژیکه که مورد علاقه افراد زیادیه و ما در این مقاله نسخه اندروید بازی terraforming mars رو برای دانلود قرار دادیم.

درباره بازی Terraforming Mars

یکی از رویاهای انسان در دوران مدرن، زندگی کردن در سیارات دیگر است. نزدیک ترین سیاره به ما که میتواند شرایط زندگی کردن داشته باشد، مریخ است. اما آیا این سیاره هم مثل زمین پارامترهای لازم برای زندگی بشر را به صورت پیشفرض دارد؟ جواب این سوال را شما در بازی مشهور Terraforming Mars پیدا خواهید کرد.

نسخه اندروید بازی terraforming mars
استودیوی Asmodea Digital وظیفه باز سازی این بازی را برعهده گرفته است. در این بازی شما به عنوان یک شرکت توسعه گر وظیفه دارید تا شرایط زندگی در مریخ را برای بشر فراهم کنید. وظیفه اصلی شما تهیه اکسیژن، دمای مطبوع و گسترش اقیانوس هاست. برای اینکار شما باید با بازیکن های دیگه در قالب شرکت های توسعه مختلف رقابت کنید. در نهایت کسی که بیشترین امتیاز های بازی رو کسب کند برنده بازی خواهد شد!


نسخه اندروید بازی terraforming mars یک نسخه جذاب در استور گوگل قیمت 8.99 دلاری و در استیم 19.99 دلار قیمت دارد که فایل دانلودی نسخه اندروید بازی terraforming mars توسط آیوی گیم در قسمت “دانلود بازی” برای شما به صورت رایگان قرار گرفته است.


دانلود بازی

  • دانلود نسخه اندروید بازی terraforming mars

دانلود فایل نصبی اندروید بازی با لینک مستقیم- 91 مگابایت

منبع : farsroid.com


نقد و بررسی نسخه اندروید بازی terraforming mars

  • نقاط مثبت بازی:

  1. طراحی برد: در بازگردانی دیجیتالی، به شکل خوبی المان ها و برد بازی دیجیتالی شده اند. هر چیزی بخواهید جلوی چشم شماست و در عین حال خبری از شلوغی نیست!
  2. فضای بصری بازی: در این قسمت طراح بازی سلیقه خوبی به خرج داده و یه محیط زیبا از بخشی از منظومه شمسی را به تصویر کشیده است.
  3. افکت های صوتی بازی: افکت های صوتی و موسیقی بازی فضای خوبی را برای شما بازسازی میکنند و جو قرارگیری در محیط های فضایی را نیز تا حد خوبی فراهم میکنند.
  • نقاط خنثی بازی:

  1. فریم ریت نسبتا پایین: سرعت پرس فریم در این بازی در حدیه که با تاخیر در انجام مکانیزم ها با تاخیر جزئی روبرو می شویم.
  • نقاط منفی بازی:

  1. آموزش بازی: آموزش بازی به شدت ضعیف و خسته کننده است. اگه شما از قبل به بازی علاقه نداشته باشید با دیدن بخش آموزشی سریعا از بازی خارج خواهید شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.