بردگیم دیجیتالی

دانلود Exploding Kittens | گربه های انفجاری

بازی موبایلی گربه های انفجاری

برای طرفداران بازی های رومیزی و بردگیم ها، ارتباط گرفتن با نسخه دیجیتالی بازیها کمی مشکل به نظر میرسد. حقیقت این است که بسیاری از این بازی ها خوب از آب در نمی آیند؛ حتی گاهی اوقات نسخه ویدیویی بازی ها قابل بازی کردن نیست. اما در این بازی چنین خبری نیست! نسخه موبایلی گربه های انفجاری یا Exploding Kittens شما را شگفت زده خواهد کرد.

بازی موبایلی گربه های انفجاری

بازی موبایلی گربه های انفجاری | Exploding Kittens

  • رد سنی: 7+ سال
  • پلتفرم: اندروید + ios
  • دسته بندی: بازی کارتی
  • نیاز به اینترنت: ندارد
  • امتیاز رسمی بازی: 4.6 از 5

در این بازی شما، مشابه نسخه اصلی بازی، تعدادی کارت در اختیار دارید؛ باقی کارت ها در دسته کارت ها در وسط قرار میگیرد. شما باید سعی کنید با استفاده از کارت هایی که دارید سعی کنید از بدست آوردن کارت های گربه انفجاری، که به تعداد یک عدد کمتر از کل بازیکن ها در دسته کارت های وسط بازی قرار دارند، اجتناب کنید.

اما در بسیاری از مواقع این کارت به دست شما اضافه می شود که در این صورت باید با بازی کردن کارت خنثی کننده، از منفجر شدن خود، جلوگیری کنید. در انتها بازیکنی برنده بازی است که تنها باقی مانده زمین باشد، یا به معنایی دیگر، هنوز منفجر نشده باشد.

نسخه موبایلی این بازی با نام Exploding Kittens-Official در فروشگاه رسمی گوگل پلی اندروید و اپ استور اپل با قیمت 1.99 دلار قابل خرید می باشد که فایل دانلودی آن توسط آیوی گیم در قسمت “دانلود بازی” برای شما به صورت رایگان قرار گرفته است.


دانلود بازی

نسخه اندروید

منبع: farsroid | فایل مود شده، تمام کارت های اضافه بازی را باز می کند.

نسخه ios

منبع: iosvizor.com


نقد و بررسی بازی

نقاط مثبت بازی:

گیم پلی روان: در تجربه بازی با کمترین باگ و لگ مواجه خواهید شد. در کل بازی بسیار سبک ساخته شده است .
انیمیشن های بازی: انیمیشن های بازی بسیار ساده و کاملا مناسب می باشند، بطوریکه بازی تا حد بسیار زیادی فان و جذاب است در حالی که حجم زیادی هم ندارد.
فضای بصری بازی: طراحی کارت ها و محیط بازی کیفیت خوبی دارا هستند و شما را راضی نگه خواهند داشت.
افکت های صوتی بازی: در این بازی توجه خوبی به انتخاب افکت های صوتی و موسیقی های بازی شده است.

نقاط خنثی بازی:

بخش آنلاین بازی: بازی در بخش آنلاین بسیار روان اما با با احتمال قطع شدن بالاست.
خندیدن در بازی: امکانش هست در بازی به ترکیدن خودتان هم بخندید و این امری طبیعی است. درصد فان و خنده در بازی بسیار بالاست.
محیط دو نفره: اصل بازی برای 2 تا 5 نفر طراحی شده، اما محیط دیجیتالی نسخه موبایلی تمرکز خاصی روی بازی دو نفره دارد.

نقاط منفی بازی:

آموزش بازی: اگر اولین بار است که بازی را تجربه می کنید، احتمال اینکه با آموزش های درون بازی نحوه انجام آن را یاد نگیرید بالاست. پس نیاز است چند دست تمرین کنید.
اندازه کارت های بازی: اندازه کارت های بازی بزرگ است. بطوریکه اگر تعداد زیادی کارت داشته باشید همه آنها به صورت یکجا نمیتواند در صفحه نمایش شما جای گیرد و باید مدام جابه‌جا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا