بردگیم دیجیتالی

نسخه دیجیتالی بازی Istanbul

در این پست از بررسی بردگیم های دیجیتالی به سراغ یکی از محبوب ترین عناوین این دست بازی ها یعنی بازی Istanbul یا همون بازار استانبول رفتیم. بازی ای که چندین نسخه از آن با عنوان های مختلف منتشر شده و نسخه دیجیتالی آن در ایران برخلاف بازی های دیگه بسیار شناخنه شده است.


در این بازی شما نقش یک تاجر رو برعهده دارید که باید در جای جای شهر ازجمله مسجد، بازار سیاه، آبنما و کاروان سرا به داد و ستد مشغول بشید و کالاهای مختلف رو از گوشه و کنار شهر جمع کنید و در نهایت به انبار های بزرگ بدهید و در ازای اون یاقوت قرمز دریافت کنید. در نهایت هم برنده بازی کسی هست که بیشترین یاقوت قرمز رو در طول بازی جمع کرده.


این بازی که توسط استودیوی Acram Digital ساخته شده در استور گوگل 6.99 دلار قیمت داره. شما میتونید در ادامه این پست بازی رو به صورت رایگان برای دستگاه های اندرویدی خودتون دانلود کنید.


دانلود بازی

  • نسخه اندروید

دانلود فایل نصبی اندروید بازی با لینک مستقیم- 82 مگابایت

منبع : farsroid.com


نقد و بررسی بازی

  • نقاط مثبت بازی:

  1. آموزش بازی: قراردادن بخش مجزا برای آموزش و قابلیت جا به جا شدن در مراحل آموزش از ویژگی های مثبت این بازی به شمار میرود.
  2. برد بازی: در استانبول شاهد یکی از بهترین طراحی های برد در بازی های دیجیتالی رومیزی هستیم. در این عنوان تمام المان های بازی با ظرافت طراحی شدند.
  3. انیمیشن های بازی: یکی دیگر از نقاط قوت بازی انیمیشن های جابه جایی در صفحه بازی در موقعیت های مختلف است که به خوبی طراحی و جایگذاری شده اند.
  • نقاط خنثی بازی:

  1. بخش چند نفره بازی: برای بازی در بخش چند نفره حتما باید نسخه اصلی را داشته باشید و به اکانت فیس بوک متصل شوید!
  • نقاط منفی بازی:

  1. قیمت بازی: ناشران بازی با قیمت گذاری عجیب و غریب 7 دلاری برای بازی باعث شدند تا استور های رسمی از بازی استقبال چشمگیری نکنند!
  2. تم و فضای بصری بازی: به نظر میرسد برای جنبه های بصری بازی، زمان و تمرکز کافی گذاشته نشده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.