بردگیم دیجیتالی

نسخه دیجیتالی بازی Potion Explosion

بازی Potion Explosion یکی از بازی معروف است که نمرات خوبی هم از BGG گرفته است. در سال 2018 استودیوی Clangore که دستی در بازگردانی عنوان رومیزی در حوزه دیجیتال داره، دست به کار بزرگی زد و نسخه دیجیتالی این بازی را کرد. این بازگردانی در حدی فوق العاده از آب در آمد که در همان سال توانست جوایز زیادی رو از جمله عنوان بهترین بازی فکری-پازلی در صنعت ویدیو گیم را از آن خودش کند.


در این بازی شما در نقش شیمیدان هایی هستید که یک سری سفارش شیمیایی دریافت می کنید. شما در هر نوبت بازی باید سعی کنید که با توجه به کارت های سفارشی که دارید، از طریق مکانیزم بازی بیشترین منابع رو بدست بیاورید تا هر چه سریعتر بتوانید معجون های خود را تکمیل کنید.
بازی Potion Explosion که مکانیزم های آن بی شباهت به بازی های ویدیویی هم نیست، توانسته نقد های بسیار مثبتی در صنعت بازی های دیجیتالی به خود اختصاص دهد.


این بازی هم برای رایانه های شخصی و هم پلتفرم های موبایل عرضه شده و قیمت آن در گوگل پلی 2.99 دلار هستش که به صورت رایگان میتونید اون رو از طریق لینک های زیر دانلود کنید.


دانلود بازی

 • نسخه اندروید

منبع : farsroid.com


نقد و بررسی بازی

 • نقاط مثبت بازی:

 1. دیجیتالیزه شدن بازی: با توجه به مکانیزم های نسخه اصلی بازی، دست طرحان نسخه دیجیتالی برای ساخت این عنوان بسیار باز بوده و به خوبی از پس این کار بر آمده اند.
 2. انیمیشن های بازی:افکت های حرکتی و نمایشی بازی بسیار مناسب و بجا هستند و تا حدودی حس ترکیب کردن مواد مختلف برای ساخت ترکیبات شیمیایی رو منتقل میکنند.
 3. بخش چند نفره بازی: یکی از شاهکار های سازنده اینجا مشخص میشود. جاییکه شما میتوانید با تهیه نسخه اصلی بازی، بین تمامی پلتفرم ها با دوستان خود بازی کنید.
 4. گرافیک بازی: با توجه به حجم تقریبا 100 مگابایتی، گرافیک بازی کاملا رضایت بخش است و حس خوبی به بازیکن میدهد.
 5. گیم پلی: گیم پلی بازی به شدت روان و بدن باگ و بسیار سبک است. میشود گفت از نظر بازگردانی مکانیزم ها یکی از بهترین بازی هایی است که دیجیتالی شده است.
 6. قیمت بازی: قیمت بازی به نسبت بسیاری از عناوین دیگر بسیار مناسبتر است.
 7. بخش آموزشی بازی: بخش آموزشی بازی هم بسیار کارآمد است. چون بجای یک سری نوشته شما را در محیط بازی قرار میدهد.
 8. موسیقی و افکت های بازی: انتخاب موسیقی و قراردادن افکت های صوتی در بازی نه تنها هیچ نقصی ندارد که یکی از نقاط قوت این نسخه هم می باشد.
 • نقاط منفی بازی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا