بردگیم دیجیتالی

نسخه دیجیتالی بازی San Juan

یکی از ژانر های محبوب بازی های ویدیویی و رومیزی، بازی هایی با محوریت ساخت سازه است، که استراتژی در آنها ها نقش زیادی دارد. این بازی ها با توجه به اهدافی که دارند معمولا پیچیده از آب در می آیند؛ تقریبا به جز یک عنوان ، «سن خوان»!

سن خوان یک بازی کارتی با محوریت ساخت و ساز است که بسیاری از پیچیدگی های بازی های این ژانر را کنار گذاشته و شما با تعدادی کارت و 5 تا نقش، میتوانید شهر سن خوان را توسعه بدهید و ساختمان های متنوعی که شهر به آنها ها نیاز دارد را بسازید. از نکات جالب این بازی سبُک این است که شما در هر دور باید نقش های متفاوت با ویژگی های متفاوت انتخاب کنید. پس در عین سادگی مکانیزم ها، استراتژی ای که برای هر دست انتخاب میکنید هم مهم و حیاتی است! درنهایت هم هر موقع یکی از بازیکنان 12 سازه در شهر خودش داشته باشد بازی به پایان خود می رسد و کسی برندست که بیشترین امتیاز را داشته باشد. دقیقا ساز و کاری که در بازی “سیتادلز” (یا همون “دژ”) وجود دارد.


در واقع سن خوان نسخه ساده شده بازی مشهور Puerto Rico است که توسط استودیو Ravensburger Verlag GmbH برای پلتفرم موبایل طراحی شده است.


این بازی به شدت ساده و جذاب از طریق استور گوگل و اپل قابل دریافت است. قیمت بازی در نسخه اندروید هم 4.99 دلار می باشد که ایل دانلودی آن توسط آیوی گیم در قسمت “دانلود بازی” برای شما به صورت رایگان قرار گرفته است.


دانلود بازی

 • نسخه اندروید

دانلود فایل نصبی اندروید بازی با لینک مستقیم- 70 مگابایت

منبع : farsroid.com


نقد و بررسی بازی

 • نقاط مثبت بازی:

 1. طراحی برد بازی: کارت ها و برد بازی بسیار عالی طراحی شده اند. نه چیزی کم دارد و نه بیش از حد بهشون پرداخته شده است.
 2. حالت های مختلف بازی: در این بازی شما میتونید حالت های مختلفی از جمله حالت 2،3 و 4 نفره را تجربه کنید.
 3. آموزش بازی: در منوی بازی یک بخش کامل آموزشی وجود دارد که قدم به قدم به شما بازی را آموزش میدهد و یکی دیگه از نقاط قوت بازی است.
 4. موسیقی و افکت صوتی بازی: موسیقی بازی به شدت جذاب و گیراست و کاملا با محیط بازی همخونی دارد. نکته مثبت آن هم این است که اصلا خسته کننده نیست!
 5. دستکاری حریف های بازی: یک قابلیت جالبی که بازی دارد این است که شما میتوانید سطح حریف های خود را به صورت جداگانه تغییر بدهید. مثلا دو حریف ساده داشته باشید و یه حریف گردن کلفت!
 6. گیم پلی ساده و روان: در این طراحی بازی تا جایی که امکان داشته، سادگی نقش اساسی داشته است. اما همین سادگی باعث شده تا گیم پلی به بهترین شکل از آب در بیاید.
 7. تنظیم خودکار ابعاد صفحه: صفحه نمایش بازی با توجه به ابعاد صفحه دستگاهی که دارید منعطفه و در صفحه نمایش با ابعاد مختلف جزئیات متفاوت هستند!
 • نقاط خنثی بازی:

 • نقاط منفی بازی:

 1. عدم امکان بازی چند نفره: متاسفانه در این بازی امکان بازی با دوستان خود را ندارید و فقط میتوانید با هوش مصنوعی بازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا