بازی ایرانی, بازی خانوادگی, معرفی بازی

بازی آنتی آنزیم

بازی آنتی آنزیم


بازی آنتی آنزیم یک بازی رومیزی ایرانی است. این بازی توسط آقای اقبال هژبر طراحی و توسط نشر افرا گیمز در ایران تولید شده است.

در بازی آنتی آنزیم بازیکن‌ها در نقش میکروب هایی هستند که داخل یک لباسشویی برای باقی ماندن روی لباس‌های بیشتر با هم رقابت می‌کنند. هر بازیکن تعدادی میکروب در دست دارد که ان‌ها را طبق قواعد بازی وارد لباسشویی کرده و با حرکت دادن آنها به سمت مرکز لباسشویی امتیاز بیشتری می‌گیرد. گاهی هم ممکن است بین دو بازیکن نبرد روی دهد…

برای اطلاعات بیشتر ادامه پست را از دست ندهید…


توضیحات کلی بازی آنتی آنزیم | آموزش بازی

در بازی آنتی آنزیم شما به عنوان میکروب های یک لباسشویی سعی دارید به مناطقی برسید که در نهایت بیشترین امتیاز را کسب کنید.

لباس های مختلفی رو صفحه اصلی بازی، که شبیه ساز یک لباسشویی است، وجود دارند. روی هر لباس مکان هایی برای قرار گرفتن میکروب ها وجود دارد که تنها توسط یک نفر قابل تصرف است.

به مرور شما لکه ها یا میکروب های بیشتری وارد بازی می کنید و لباس های بیشتری را می گیرید تا امتیاز بیشتری در انتهای بازی کسب کنید، اما فراموش نکنید که ممکن است لباسشویی شما را حذف کند.

برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه آموزش بازی آنتی آنزیم شوید.


رومیزشکافی | نقد و بررسی و مشاوره خرید بازی آنتی آنزیم

آنتی آنزیم یک بازی تمام خانوادگی است. قوانین ساده و کم آن، این بازی را مناسب برای خانواده می‌کند. از طرفی سطح فکری بودن آن هم آن را برای خانواده مناسب تر کرده است.
این بازی از 1 نفر تا 5 نفر قابل تجربه است. در این بین تجربه تعداد نفرات متوسط آن، یعنی حدود 3 نفره، در این تعداد نفرات تا حد خوبی بازی در کنترل بازیکن هاست. در عین حال ممکن است نبرد در بازی خیلی زیاد اتفاق نیفتد.
این بازی مناسب برای افرادی است که تجربه چندانی در دنیای بازی‌های رومیزی ندارند. پس می‌شود آن را با افراد جدید هم تجربه کرد.

همچنین …

برای برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه رومیزشکافی آنتی آنزیم شوید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.