بازی ایرانی, بازی خانوادگی, بازی کارتی, معرفی بازی

بازی جالیز

بازی جالیز

بازی جالیز یک بازی رومیزی، بردگیم، خانوادگی و ایرانی است که در سال 1397 توسط آقای محسن پوررمضانی باز طراحی شد. نسخه اصلی این بازی با نام Bohananza، (بخوانید بونانزا)، طراحی آقای Uwe Rosenberg یک بازی کارتی نسبتا قدیمی است که طراحی آن بسیار خوب و مناسب برای مخاطب خانواده است، اما برخی قوانین آن به علت پیچیدگی های اجرایی برای مخاطب ایرانی نامناسب بوده و به همین دلیل بازطراحی شده و در ایران با قوانین مناسب تری منتشر شده است.

نشر هوپا تولیدکننده بازی جالیز در ایران است.

توضیحات کلی | آموزش بازی

در بازی جالیز شما در نقش کشاورزانی هستید که باید سعی کنید در جالیزهایتان بهترین محصولات را بکارید، برداشت کنید و در مبادلات بیشترین سود را بدست آورید.

بازی جالیز

در بازی جالیز بازیکن ها با مدیریت جالیزهایشان، تلاش می‌کنند تا بهترین و گران‌ترین محصولات را بکارند. با فروش آنها، کسب و کارشان را حسابی سکه کنند. اما موفقیت در این کسب و کار، همان قدر که به سخت کوشی و تلاش احتیاج دارد… حواس جمع، حساب و کتاب و کمی هم شانس می خواهد. بهترین محصول را در جالیزها بکارید. به موقع محصولات را برداشت کنید. زمین ها را گسترش دهید و بهترین معاملات را با کشاورزهای دیگر انجام دهید تا بتوانید بهترین کشاورز «جالیز» باشید…

برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه آموزش بازی جالیز شوید.


رومیزشکافی | نقد و بررسی و مشاوره خرید

بازی جالیز یک بازی سبُک روبه متوسط و خانوادگی است. مخاطب آن خانواده هایی هستند که جمعیت کافی، در حد 5 تا 7 نفر، دارند و همچنین تمایل دارند ساعاتی را به مبادلات پر سر و صدا و مذاکرات سودمند بگذرانند.

بازی حالت 3 و 4 نفره هم دارد و این تعداد از بازیکنان تجربه بازی را به بهترین تجربه تبدیل نخواهند کرد.

پس در صورتی که خانواده پر جمعیتی دارید که اهل یک بازی سرگرم کننده، پر سر و صدا و با تم فروش سیفیجات کشاورزی هستند، این بازی برای شما مناسب است. همچنین ...

برای برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه رومیزشکافی جالیز شوید.


نسخه موبایلی | دانلود بازی

بازی جالیز نسخه موبایلی ندارد. اما نسخه اصلی آن یعنی Bohnanza، دارای یک نسخه دوئل یا دو نفره است که در وبسایت آیوی گیم نسخه اندروید آن برای دانلود به صورت رایگان قرار گرفته است.

برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه دانلود بازی جالیز شوید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.