بازی ایرانی, بازی خانوادگی, بازی دورهمی, معرفی بازی

بازی رسام

بازی رسام


بازی رسام بازگردانی و یا بازتولید بازی Cartographer اثر آقای Jordy Adan است این بازی توسط گروه بامداد گیمز تولید داخل شده.

این بازی یک بازی استرتژیک سبک و خانوادگی است که در آن بازیکنان به عنوان نقشه برداران سرزمین‌های شمالی، سعی می‌کنند که با کشیدن بهترین الگوهای، نقشه‌ای رسم کنند که بیشترین ستاره شهرت را برایشان به ارمغان بیاورد. بازی در طول چهارفصل بازی می‌شود که در هر فصل دو ماموریت از فرمان‌های ملکه، برای بازیکنان ستاره شهرت خواهد داشت. در این بین ممکن است بازیکن‌های دیگر در نقشه کشی شما 

برای اطلاعات بیشتر ادامه پست را از دست ندهید…


توضیحات کلی بازی رسام | آموزش بازی

در بازی رسام، شما هم در نقش یک نقشه‌بردار تحت خدمت ایشان ماموریت دارید که نقشه این مناطق را تهیه کنید و برای پادشاه به نام نولاس بفرسید.

ملکه سرزمین‌های مورد علاقه‌اش را اعلام کرده و شما به نقشه‌برداری طبق خواسته ملکه شهرت به دست خواهید آورد.

اما در این سرزمین های وحشی شما تنها نخواهید بود و موجودات خبیث با پایگاه هایی که دارند برایتان ایجاد مزاحمت می‌کنند و این شما هستید که با رسم دقیق نقشه تاثیر آنها را به حداق ل خواهید رساند .

برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه آموزش بازی رسام شوید.


رومیزشکافی | نقد و بررسی و مشاوره خرید بازی بلاد

رسام یک بازی است که باید در آن از مسیر لذت ببرید. در بررسی گیم پلی مهم ترین نکته افرادی هستند که با آنها بازی می‌کنید و همین امر است که موجب می‌شود هیجان، ریتم بازی، خستگی و بقیه عوامل تاثیر گذار در تجربه بازی، تغییر چشم گیری داشته باشند. برای حالت میانگین، رسام یک بازی نسبتا سریع و هیجان انگیز، متنوع است.

همچنین …

برای برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه رومیزشکافی رسام شوید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.