بازی ایرانی, بازی استراتژیک, بازی خانوادگی, معرفی بازی

بازی زمستان فیمبل

بازی زمستان فیمبل

بازی زمستان فیمبل یک بازی استراتژیک کنترل منطقه ایرانی است که توسط آقای آرمین مسرور و نشر هم بردی در ایران تولید شده است. این بازی یک بازی 2 الی 4 نفره استراتژیک متوسط به همراه چاشنی شانس و مدیریت منطقه می‌باشد.

این بازی جزو معدود بازی‌های ایرانی و استراتژیک است که از تاس‌های ریز و رنگی به عنوان نیرو استفاده کرده است.

برای اطلاعات بیشتر ادامه پست را از دست ندهید…


توضیحات کلی | آموزش بازی

سه سال زمستان پی در پی، بدون هیچ تابستانی. سرما، برف و وحشت تمام جهان را فراگرفته است. دنیا گرفتار جنگ و خونریزی عظیمی است. برادر، برادرش را خواهد کشت. همهی نشانه ها از فرا رسیدن زمستان افسانه ای حکایت می کنند. نخستین علامت راگناروک، آخر الزمان افسانه های وایکینگی، ظاهر شده است: زمستان فیمبل. قبایل وایکینگی، برای جان به در بردن از این زمستان سخت، باتمام وجود مشغول جمع آوری منابع و تصرف اقلیم ها هستند و در این راه، از زیرپا گذاشتن ارزشهای انسانی، ابایی ندارند. در آخرالزمان، ترحم معنایی نخواهد داشت.

در بازی زمستان فیمبل، شما هدایت یکی از قبایل وایکینگی را بر عهده می گیرید و تلاش می کنید در طول ۳ سال زمستانِ سخت، قبیله خود را از نابودی نجات دهید. پس اردوگاه خود را برپا کنید، نیروهای زبده استخدام کنید، آنها را آموزش دهید و با بهترین امکانات تجهیز کنید تا وایکینگ های دلیر خود را برای حمله به دشمنان، راهی اقلیم های دیگر کنید. در پایان، بازیکنی که افتخار بیشتری برای قبیله خود کسب کرده باشد، برنده بازی خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه آموزش بازی زمستان فیمبل شوید.


رومیزشکافی | نقد و بررسی و مشاوره خرید

بازی زمستان فیمبل شبیه ساز یک نبرد تمام عیار نسبتا استراتژیک و نبستا انتزاعی است. حمله به یکدیگر برای از بین بردن نیروهای هر بازیکن در مناطق مختلف چاشنی اصلی بازی است.

پس بازی برای جمع های دوستانه که به دنبال تخریب یکدیگر هستند بسیار مناسب است. افرادی که در انتخاب هایشان در بازی علاقه مند هستند که تمام جوانب با بسنجند و به نوعی نمی‌توانند شکست خوردن در نبرد ها و از بین رفتن نیروهایشان را بینند از این بازی لذت نخواهند برد.

در صورتی که جمعی ۲ یا ۳ نفره از بردگیمر های متوسط دارید که می‌خواهید حدود یک ساعت زمان خود را صرف یک بازی جمع و جور کنید، این بازی مناسب شماست.

همچنین …

برای برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه رومیزشکافی زمستان فیمبل شوید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.