جعبه بازی بلاد

بازی رومیزی ایرانی بلاد

مشخصات عمومی بازی رکب

خلاصه رومیزشکافی بلاد

مشخصات بازی

بازی را با چه کسانی بازی کنیم؟

افرادی که با یک بار شکست در بازی از بازی خسته نمی‌شوند. و در عین حال می‌توانند به راه‌های مختلف پیشرفت در بازی فکر کنند.

بازی را با چه کسانی بازی نکنیم؟

افرادی که با عقب افتادن در بازی، قرار است بازی را به هم بزنند و در عین حال هم با بخت و اقبال خوب برای بقیه راحت کنار نمی‌آیند.

بهترین تعداد بازیکن برای بازی چند نفر است ؟

بازی بلاد با تعداد 3 الی 6 نفر قابل تجربه است. تعداد بازیکن های ایده آل برای بازی این بازی 3 نفر است. در تعداد نفرات فرد، با حضور تیم حشاشین بازی از نظر جذابیت بهتر می شود. بازی حالت تیمی و انفرادی دارد که تعداد مناسب حالت تیمی آن 4 نفر و فردی آن 3 نفر می باشد.

مخاطب بازی باید چقدر بردگیمی باشد؟

3 از 5(متوسط)– مکانیزم های به کار رفته در بازی بلاد مکانیزم های ساده ای است اما اما تعداد آن برای مخاطبین عمومی زیاد است. بهتر است مخاطبی که بازی را تجربه می کند، تعدادی از بازی های که از نظر سنگینی متوسط هستند را تجربه کرده باشد.

بازی بلاد زمینه ساز یک بازی تعاملی است. یک بازی حاوی بلاک کردن بقیه و حتی اعلان جنگ و تخریب منابع حریف . اگر مخاطب بازی خانواده صمیمی باشد، این بازی مناسب خانواده هاست در غیر این صورت برای جمع‌های دوستانه مناسب تر است.

بازی در تعداد مختلف تجربه‌های متفاوتی دارد.متناسب با تعداد بازیکن‌ها تیم ‌های مختلفی تشکیل می‌شود. بهترین تعداد بازی تجربه جوانب مختلف بازی3 و سپس 4 نفر است.

برای تجربه این بازی ترجیحا از افراد آشنا به بردگیم‌های مدرن استفاده کنید.

در صورتی یک جمع 3 یا 4 نفره دوستانه و صمیمی دارید که به دنبال یک بازی با شانس نسبتا زیاد و تعاملات مختلف و تیمی هستید، این بازی مناسب شماست.

سوالات مهم درباره بازی

  • بازی به دنبال چه چیزی است؟

بازی به دنبال این است که فضای تماتیکی بیافریند از گروه های مختلف یک جامعه، با اهداف مختلف. هر کدام از شما یک هدف دارید، حال مسئله این است، با اعمالی که می‌توانید انجام دهید چه کار خواهید کرد؟ روی چه چیزی تمرکز خواهید کرد؟ و …

  • خوب بازی کردن در بازی به چه معناست؟

در کل خوب بازی کردن در بازی وابستگی نسبتا زیادی به نحوه بازی کردن بقیه بازیکن‌ها دارد. اینکه حواس خود را جمع شخصیت‌ها و توانای های بقیه کنید و در عین حال روی استفاده از قابلیت‌های شخصیت خود برنامه ریزی جدی داشته باشید. باشد که پیروز شوید…

  • چرا باید این بازی را تهیه کنم؟

قبل از هر دلیل خرید یک بازی ایرانی می‌تواند حمایت کوچکی باشد از طراحان ایرانی.از طرفی صرف نظر از گیم پلی و ماهیت بازی، که قضاوت خرید یا عدم خرید آن را به خود شما واگذار می‌کنیم، بلاد یک محصول ارزشمند است. محصولی با اصالت، کامل و زیبا.

لینک های مفید

Instagram
Telegram
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

رومیزشکافی زمستان فیمبل
رومیزشکافی رسام
فهرست