اخبار بازی ویدئویی

توییت جدید سم لیک چه پیامی برای ما دارد؟ بازگشت Quantum Break به گیم پس

همانطور که احتمالا در اخبار خوانده‌اید، اخیرا بازی Quantum Break از سرویس گیم پس مایکروسافت اکس باکس خارج شد که اتفاق عجیبی نبود، اما با توییت مرموز “سم لیک” این موضوع پیش‌زمینه‌ای برای اتفاقات مهم‌تر در جهان متصل رمدی به نظر می‌رسد.

هر از گاهی خبر خروج بازی یا سری بازی‌های خاصی را از سرویس گیم پس می‌شنویم که چندان موضوعی عجیب و غیر عادی برای دارندگان سرویس گیم پس به نظر نمی‌رسد، چرا که معمولا این بازی‌ها پس از اتمام مدت حضورشان در گیم‌پس یا به دلیل مشکلات مربوط به لایسنس (لایسنس برخی خودرو‌ها، لایسنس موسیقی‌های خاص و …) باید از سرویس خارج شوند و امری غیرعادی به نظر نمی‌رسد.

در روز‌های اخیر خبر خروج بازی Quantum Break از استودیو رمدی را شنیدیم که در ادامه با توضیحات شرکت مایکروسافت و استودیو رمدی مبنی بر بروز مشکلات لایسنسی همراه بود و البته وعده عرضه دوباره این بازی در سرویس گیم پس را دادند. اما سم لیک، نویسنده و کارگردان مشهور استودیو رمدی با توییتی کوتاه و مرموز از پایان کار نبودن این بازی خبر داد:

نگران نباشید، Quantum Break به سرویس گیم پس برمی گردد! این حذف که به دلیل انقضای تعدادی از لایسنس ها بوده موقتی و در پروسه تمدید هستیم.

سم لیک در و تایید بازگشت Quantum Break

به زودی با عرضه بازی Alan Wake 2 باید به صورت رسمی، شاهد به حقیقت پیوستن موضوعی به نام جهان متصل رمدی (Remedy Connected Universe) خواهیم بود. جهانی که تمامی اتفاقات رخ‌داده بر Max Payne, Alan Wake, Jack Joyce و Jessie Faden را پوشش می دهد و احتمالا شاهد رویارویی این کاراکتر‌های محبوب کمپانی بازی سازی فوق العاده رمدی با یکدیگرخواهیم بود. شما درباره آینده این جهان متصل به هم چه فکر می‌کنید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا