اخبار بازی رومیزیمعرفی بازی رومیزیمقالات بازی رومیزی

بازی رومیزی Children of Morta به بازار می‌آید!

اطلاعاتی درباره نسخه بردگیم بچه‌های مورتا

بازی Children of Morta یک بازی ویدیویی ایرانی است که توسط استودیو Dead Mage طراحی و ساخته شده است. این استودیو که سابقه انتشار بازی‌ای مثل گرشاسب را در کارنامه خود دارد، در سال 2024 دست به سرمایه‌گذاری روی طراحی نسخه بردگیم Children of Morta رفته است. بازی رومیزی Children of Morta توسط امیرسلامتی طراحی شده و تحت عنوان یکی از قدیمی‌ترین ناشران بازی رومیزی ایرانی، رومیز گیمز، منتشر می‎‌شود.

درباره بازی رومیزی Children of Morta

بازی رومیزی Children of Morta فعلا در مرحله سرمایه‌گذاری جمعی در بستر Kickstarter است و کمپین آن به زودی شروع خواهد شد. اخبار بیشتر درباره این بازی به مرور به اطلاع خواهد رسید.

برخی از ویژگی‌های بازی رومیزی Children of Morta

توسعه خانواده

توسعه خانواده هسته بازی است. هر بازیکن به‌عنوان شخصیت فردی خود پیشرفت می‌کند و در عین حال از طریق مکانیسم منحصربه‌فرد کیف مشترک، به پیشرفت کلی کل خانواده هم کمک می‌کند.

توسعه شخصیت‌ها

توسعه شخصیت یکی از جنبه‌های کلیدی بازی است که به بازیکنان این امکان را می دهد تا توانایی های جدید را باز کنند و اقدامات خود را ارتقا دهند. پس از شکست دادن دشمنان و انجام چالش ها، بازیکنان تجربه ای به دست می آورند که می توانند برای ارتقاء سطح اقدامات خود صرف کنند.

منابع مشترک

خشمی که در یکی از اعضای خانواده شعله ور می شود به سوخت دیگری تبدیل می شود. Rage یک منبع مشترک بین همه قهرمانان است، به این معنی که هر کسی می تواند آن را اضافه کند یا از آن استفاده کند. هر قهرمانی می تواند از آن برای تقویت یک اکشن استفاده کند. با این حال، مهم است که هنگام استفاده از خشم با هم هماهنگ باشید تا کسی به کاهدان نزند!

سیستم پشتیبانی

در بازی خانواده محور است. به همین دلیل است که بازی دارای یک سیستم پشتیبانی برای قهرمانانی است که در کنار یکدیگر نشسته اند و آنها را قادر می سازد تا وظایف منحصر به فردی را انجام دهند و توکن های پشتیبانی کسب کنند. با گذشت زمان، این می تواند به یک پیوند قوی و نزدیک تبدیل شود و قهرمانان را قوی تر کند.

لینک‌های مفید

کوروش کریمی

اکنونم را اینگونه می‌گذرانم که اندکی دانشجوی علم، اندکی طراح و ایده‌پرداز، اندکی بازی ساز، اندکی نوازنده و اندک تری نویسنده. با اینکه با چیزهای زیادی شگفت زده نمی‌شوم اما همیشه به دنبال شگفتی هستم. دوست دارم با کتاب‌‌هایم زندگی کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا