بازی اندرویدبازی موبایل

لیست بهترین بازی‌های تیراندازی اندروید | 15 بازی

بازی‌های تیراندازی اندروید هر سال کیفیت بهتری پیدا می‌کنند. در این مقاله شما می‌توانید بهترین بازی‌های تیراندازی اندروید را مشاهده کنید.

دست شما واقعاً در بازی‌های تیراندازی اندروید باز است. شخصیت های مختلف مدام در حال تیراندازی هستند و شما همواره با تیراندازی، انفجار و دشمنان مواجه هستید. بازی‌های تیراندازی به دقت نیاز دارند و می‌توان گفت کنترل این بازی‌ها روی صفحه لمسی گوشی سخت است. با این حال برای خوره‌ها و بازیکنانی که گوشی مناسب دارند لیستی از برترین بازی‌های شوتر موبایل را آورده ایم.

لیست بهترین بازی‌های شوتر اندروید

اگر بخواهیم در مورد این لیست و جایگاه بندی آن صحبت کنیم مطمئنا باید در مورد شخصی بودن و تجربه شخصی را معیار قرار دهیم زیرا مطمئن باشیم در ژانر گیم‌های شوتر اندروید رقابت بگونه‌ای است که همیشه تجربه و علایق شخصی معیار جابجایی در لیست برترین‌هاست. با این‌حال پیشنهاد می‌کنیم هر بازی را با دوستان پایه و علاقمند به این ژانر تجربه کنید. امّا از آخرین شروع می کنیم:

15- بازی Catalyst black

قیمت: رایگان

بازی Catalyst Black یک بازی شوتر موبایل جذاب است. بازیکنان باید شخصیت محبوب خود را انتخاب کرده و دشمن را حذف کنند. همه این کارها باید با صفحه لمسی گوشی انجام شوند. این بازی آپشن‌های زیاد دارد که شما را به مرحله آخر برساند. با هرکسی که دوست دارید می‌توانید آنلاین بازی کنید. نمی‌توان گفت این بازی ژانر بسیار اکشنی دارد، ولی از جذابیت آن نیز نباید گذشت. این بازی نیز محصولی از کمپانی تولید کننده بازی Vainglory است.

بازی Catalyst black

14- بازی Garena Free Fire Max

قیمت: رایگان

بتل رویال جدیدترین بازی خود را در ژانر بازی‌های تیراندازی اندروید منتشر کرده است. نام این بازی Garena Free Fire Max است. بتل رویال بازی‌های خود را در یک سبک تولید می‌کند. در این بازی باید رقیبان را در جزیره حذف کنید. اگر موفق شوید شما برنده‌اید. رفته رفته فضا برای جنگ و مبارزه تنگ می‌شود. این بازی گرافیک خوبی دارد. بازی را می‌توانید با تیم‌های چهار نفره باز کنید. با حساب هم Firelink امکان همگام‌سازی وجود دارد.

بازی که به آن اشاره کردیم رایگان است، اما بعضی از تجهیزات و آپشن‌ها پولی هستند. امروزه این بازی تیراندازی را، و جزو بهترین بازی‌های تیراندازی می‌شمارند.  بازی‌های قبلی نیز بازی‌های خوبی هستند، اما این بازی رتبه بهتری دارد.

بازی تیراندازی اندروید Garena Free Fire Max

13- بازی Zombie Gunship Survival

قیمت: رایگان

Zombie Gunship Survival یک بازی بی‌نظیر از مجموعه بازی‌های تیراندازی اندروید است. هنگام بازی، شخصیت اصلی در صفحه قابل مشاهده نیست. در این بازی، شما یک هلیکوپتر دارید و سعی می‌کنید زامبی‌ها را از میدان جنگ حذف کنید. این بازی سبک متفاوتی دارد و این تفاوت را مدیون سیاه و سفید بودن گرافیک آن است. ویژگی‌های جذابی برای این بازی تعریف شده است. این بازی شروع خیلی موفقی نداشت، اما به نظر می‌رسد آن دوران بد تمام شده باشد.

بازی شوتر موبایل جذاب Zombie Gunship Survival

12- بازی Xenowerk

قیمت: رایگان

Xenowerk بازی است که در آن از بالا به دشمن شلیک می‌کنید. این بازی نیز سوم شخص است. بازی 70 مرحله دارد که در هر مرحله باید سعی کنید بازیکنان را حذف کنید. برای کنترل این بازی باید دقت بیشتری به خرج دهید، زیرا با یک انگشت کارتان راه نمی‌افتد. گرافیک، امکانات، تجهیزات و امتیاز این بازی بسیار عالی است. در این بازی شما می‌توانید از اکثر کنترل‌کننده‌های سخت افزاری استفاده کنید.  

اگر صادقانه بگوییم، بازی بی‌نقص نیست، ولی ایرادی هم ندارد. شاید تنها مشکل فقط کمی قدیمی‌ بودن آن است. در این بازی، کیفیت کنترل‌ها خوب نیست و در کنترل به مشکل می‌خورید. به غیر از همین موردی که گفتیم، این بازی همچنان یک بازی تیراندازی موبایل خوب محسوب می‌شود.  

بازی تیراندازی موبایل Xenowerk

11- بازی T3 Arena

قیمت: رایگان

T3 Arena بازی است که شخصیت اصلی شوتر قابل مشاهده است. حالات مبهم و جلوه‌های کارتونی از ویژگی‌های اصلی این بازی محسوب می‌شوند. این بازی،حالت‌های بازی متنوعی دارد، از جمله این حالت‌ها می‌توان به deathmatch اشاره کرد. قهرمانان مختلفی در این بازی وجود دارند. هر قهرمان یکی ویژگی خاص دارد که به برتری او کمک خواهد کرد. این بازی از بازی‌های لذت‌بخش‌ است و نیازی نیست از آن زیاد صحبت کنیم. ما مطمئنیم که بیشتر طرف‌داران بازی‌های شوتر از این بازی لذت می‌برند.

بازی تیراندازی اندروید T3 Arena

10- بازی Sky Force Reloaded

قیمت: رایگان

Sky Force Reloaded از جمله بازی‌هایی است که در آن تیراندازی توسط هواپیمای جنگی رخ می‌دهد. مانند بازی‌های مشابه، هواپیما در اختیار شما است و باید برای حذف دشمن شلیک کنید. سلاح‌ها و امکانات این بازی جالب به نظر می‌رسند. گرافیک این بازی بسیار عالی بوده و دشواری خاصی در بازی مشاهده نمی‌شود. شما باید از امکانات استفاده کنید تا امتیاز بیشتری به دست آورید. این بازی از جمله بازی‌هایی است که نمی‌توان گفت ایراد خاصی دارد و شما می‌توانید با این بازی به شدت سرگرم شوید و یکی از بازی‌های پیشنهادی من برایم حیط مترو است.

بازی شوتر اندروید Sky Force Reloaded

9- بازی‌های تیراندازی MADFINGER

قیمت: بازی رایگان (معمولاً)

MADFINGER Games یکی از بهترین کمپانی‌های تولیدکننده بازی‌های تیراندازی اندروید است. این کمپانی مجموعه‌های خوبی تولید می‌کنند. مجموعه Shadowgun، Unkilled، Dead Trigger 1  و غیره از تولیدات این کمپانی هستند. در Unkilled و Dead Trigger هدف قتل عام زامبی‌ها است.

اگر به سبک بازی‌های پازلی علاقه مندید می‌توانید لیست بهترین بازی‌های پازلی و معمایی را در آیوی مشاهده کنید.

در این بازی شما، باید ریشه زامبی‌ها را بخشکانید، خلع سلاح کرده و پیروز شوید. گرافیک این بازی حرفی برای گفتن ندارد. Shadowgun بیشتر یک شوتر کلاسیک و چند نفره آنلاین است که ویژگی‌های خوبی دارد. یک سری از بازی‌های این مجموعه، رایگان و یک سری دیگر نیاز به پرداخت هزینه دارند. به نظر ما انتخاب هر یک از این بازی‌ها اشتباه نیست. بازی Shadowgun War Games، یک بازی تیراندازی اندروید موفق دیگر از این کمپانی است.

بازی‌های تیراندازی اندروید MADFINGER

8- سری بازی‌های Bullet Hell Monday (سه بازی)

قیمت: رایگان / تا 4.99 دلار

Bullet Hell Monday بازی است که در آن باید بکشید تا کشته نشوید. اگر دشمن بتواند گلوله‌های بیشتری پرتاب کند شما شانس زیادی برای پیروزی نخواهید داشت. هر ثانیه از این بازی می‌تواند لذت بخش باشد. گرافیک این بازی عالی است و اگر مبتدی هستید جای نگرانی وجود ندارد چون چیز سختی در این بازی وجود ندارد. در کل این مجموعه سه بازی جذاب شوتر دارد.

 این سه بازی شامل Bullet Hell Monday, Bullet Hell Monday Black, and Bullet Hell Monday Finale  هستند. می‌توانید هر کدام را که می‌خواهید از گوگل پلی دانلود کنید. نحوه هر سه بازی به یک شکل است و باز هم جای نگرانی در خصوص یادگیری متفاوت در این سه بازی نیست.

بازی Bullet Hell Monday games

7- بازی Into the Dead 2

قیمت: رایگان

Into the Dead 2 یک گیم شوتر بسیار سرگرم کننده است. در این بازی شما کنترلی بر دویدن شخصیت اصلی ندارید. برای گذر از مرحله‌ها باید از زامبی‌ها رد شوید. شما باید برای زنده ماندن تلاش کنید. این بازی گرافیک خوبی دارد و امکانات قابل قبولی برای آن طراحی شده است.. فضای این بازی بسیار متفاوت است و اگر بازی را شروع کنید عاشق آن می‌شوید. این بازی از دسته بازی‌های فریمیوم است و تقریباً نیازی به هزینه ندارد.  

بازی Into the Dead 2

6- بازی‌های Ailment and Endurance

قیمت: رایگان / تا 3.99 دلار (هر کدام)

بازی Ailment شامل تک تیراندازها و تانک‌هایی است که مدام گلوله پرتاب می‌کنند. در این بازی باید افراد بد را شناسایی و آن‌ها را به قتل برسانید. نمی‌توان از گرافیک این بازی تعریف چندانی کرد، زیرا این بازی گرافیک ساده‌ای دارد. در حالت کلی یادگیری این بازی کار چندان دشواری نیست و شما می‌توانید خیلی سریع همه چیز را یاد بگیرید. امکانات بسیار زیادی در این بازی وجود دارد و شما می‌توانید با کشف این امکانات بهتر بازی کنید و پیروز شوید.

Endurance پیش درآمدی برای بازی Ailment بود که در سال 2020 از آن رو نمایی شد. این پیش درآمد به همان اندازه عالی محسوب می‌شود. این دو بازی شوتر جزو بهترین بازی‌های تیراندازی اندروید هستند و ما به شدت دانلود و نصب آن‌ها را توصیه  می‌کنیم.

بازی‌های Ailment and Endurance

 5- بازی Critical Ops

قیمت: رایگان

بازی Critical Ops یکی از گیم‌های شوتر اندروید محبوب محسوب می‌شود. قابلیت‌های زیادی برای این بازی تعریف شده و گرافیک آن نیز قابل تحسین است. کیفیت کنترل شوتر در حد معمولی است. طبیعی است که اول بازی کمی گیج شوید، به هر حال شما با گوشی بازی می‌کنید و بازی با گوشی کمی سخت است. با وجود سختی در کنترل شوتر، یادگیری این بازی چندان سخت نیست. طراحان این بازی بیکار نمی‌نشینند و مدام در حال آپدیت هستند. این بازی یکی از گیم‌های مورد علاقه ما در آیوی نیز هست.

بازی Infinity Ops هم بازی دیگری است که تقریباً با این بازی مشابه است. تنها تفاوت این دو بازی در جنبه‌های علمی تخیلی است. دلیل عدم حضور این بازی در لیست بهترین‌های بازی تیراندازی اندروید حضور بازی مشابه آن با فضای واقعی و امکان دسته بندی این بازی در ژانر علمی تخیلی نیز هست.

بازی تیراندازی اندروید Critical Ops

4- بازی AirAttack 2

قیمت: رایگان / تا 1.99 دلار

AirAttack 2 بازی‌ای است که تیراندازی‌ و حمله از طریق هواپیماهای جنگی در آن اتفاق می‌افتد و نمی‌توان آن را لزوما در هر دسته ای از بازی‌های تیراندازی اندروید قرار داد با این‌حال با توجه به اشتراک ویژگی و جذابیت آن را به عنوان یکی از بهترین بازی‌های شوتر موبایل قرار می‌دهم. این بازی جزو بازی‌های کلاسیک محسوب می‌شود.

شما باید در این بازی مرحله‌ها را با موفقیت پشت سر گذاشته و دشمنان را حذف کنید. این بازی گرافیک بسیار خوبی دارد، کنترل هواپیما نیز کار چندان سختی نیست. یک سری امکانات اضافی نیز وجود دارد. اگر خیلی خوب به بازی مسلط شوید، می توانید جایزه‌ها و آپشن‌های جدیدی را کشف کنید. نکته جالب این است که این بازی را می‌توانید بدون نیاز به اینترنت بازی کنید و از آن لذت ببرید.

بازی AirAttack 2

3- بازی Modern Combat 5

قیمت: رایگان

Modern Combat 5 از‌ بازی‌های تیراندازی اندروید محبوب محسوب می‌شود. قبلاً این بازی نیاز به پرداخت هزینه اولیه داشت تا اینکه Gameloft آن را به یک بازی فریمیوم تبدیل کرد. این بازی یک بازی پرطرف‌دار است که گرافیک خوبی دارد. داخل همین بازی‌، بازی‌های متعدد دیگری نیز وجود دارد. امکان بازی چند نفره نیز در این گیم فراهم شده و شما می‌توانید به صورت گروهی بازی کنید. شش کورس در این بازی تعریف شده و حق انتخاب به عهده شما است.

PUBG Mobile و Fortnite به نوعی جا را برای بازی Modern Combat 5 تنگ کردند، اما همچنان این بازی یکی از مطرح‌ترین بازی‌های تیراندازی موبایل است. Modern Combat Versus از نسخه‌های جدید این بازی محسوب می‌شود. قبل از اینکه عنوان بهترین بازی شوتر را در Google Play را به این بازی اهدا کنیم، باید کمی بیشتر فکر کنیم.

بازی Modern Combat 5

2- بازی PUBG: New State

قیمت: رایگان

دیگر معرفی بازی PUBG به کسی که بازی شوتر اندروید انجام داده کاری درستی نیست زیرا به عقل ما شیک می‌کند برای همین هم ما بازی PUBG: New State که جدیدترین بازی در سبک بازی‌های تیراندازی موبایل محسوب می‌شود را به شما معرفی می‌کنیم. داستان این بازی ادامه داستان PUBG Mobile است، بنابراین شاید دوست داشته باشید که آن را امتحان کنید. تغییر و تحول خاصی در این بازی رخ نداده است. ابعاد نقشه‌ها کوچک‌تر از نسخه قبل هستند و پشتیبانی از نفرات آن نیز کمتر شده است.

در نسخه قبلی جمعیت نفرات بیشتر بود. آپشن‌هایی مثل جاخالی دادن نیز به نسخه جدید اضافه شده است. در نهایت می‌توان گفت گرافیک نسخه جدید بهتر شده و اگر این طور نبود، این نسخه تفاوتی با نسخه PUBG Mobile نداشت.

بازی که معرفی کردیم جدیدتر است و اگر اندروید گوشی شما پایین است مشکلی پیش نخواهد آمد. در این بازی یک سری امکانات، جالب نیستند. بازی قطعاً به آپدیت نیاز دارد، اما اگر تا زمان آپدیت نمی‌توانید صبر کنید بهتر است از نسخه اصلی PUBG استفاده کنید.

بازی PUBG: New State
بازی PUBG: New State

1- بازی Call of Duty: Mobile

قیمت: رایگان

Call of Duty: Mobile رتبه یک بازی‌های تیراندازی اندروید محسوب می‌شود. طراحی این بازی محبوب به شکلی است که شما از مرحله 1 تا مرحله آخر هیجان دارید. شما باید با بیش از 100 نفر بجنگید تا در نهایت پیروز شوید. بازیکنان باید با گذشت از مرحله‌ها و شکست دشمنان امکانات جدیدی را یافته و به قتل عام بپردازند. این بازی را می‌توانید به صورت آنلاین نیز بازی کنید.

بهترین بازی شوتر اندروید از نگاه ما بازی Call of Duty: Mobile
بهترین بازی شوتر اندروید از نگاه ما بازی Call of Duty: Mobile

یکی از اشکالات این بازی این است که یادگیری آن کمی زمان می‌برد. غیر از مسئله یادگیری سخت آن، ایراد چندانی نمی‌توان به آن گرفت و همین باعث شده تا در لیست ما به عنوان بهترین بازی تیراندازی اندروید شناخته شود. امیدواریم بازی‌های معرفی شده ما و لیست بهترین بازی‌های تیراندازی اندروید برای شما لحظات شاد و سرگرم کننده رقم بزند.

ابوذر بلالی

یک فیزیک خوانده، کمی بازی‌ساز، کمی دیجیتال مارکتر و کمی وب دولوپر که در دنیای بازی، به دنبال یاد گرفتن هستم و برای لبخند بازی می‌کنم. همیشه به دنبال سریع تر شدن بازی هستم و در صورت بازی با من حتما باید زود تصمیم بگیرید :)

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا