اخبار بازی ویدئویی

آپدیت جدید بازی Cult Of The Lamb به زودی منتشر می شود

بازی مستقل و خوش‌ساخت Cult Of The Lamb که به دلیل داستان و گیم‌پلی جذاب خود مورد توجه قرار گرفته، اکنون به‌روز رسانی جدیدی دریافت می‌کند که شامل محتوای داستانی و Boss Battles جدیدی است.

آپدیت جدید بازی Cult Of The Lamb که Relics of the Old Faith نامیده می‌شود، توسط توسعه‌دهنده‌ی بازی منتشر خواهد شد که بخش شبیه‌ساز فرقه‌ی بازی ( که در زیرشاخه‌ی روگ لایت جریان دارد) را دستخوش تغییرات عمده‌ای می‌کند. این تغییرات بر تمامی ابعاد بازی از جمله‌ی محتوای‌هایی که در آینده برای بازی منتشر می‌شود، اثر می‌گذارد و از همه مهم‌تر، این آپدیت رایگان است.

درباره آپدیت جدید بازی Cult Of The Lamb

بسته‌ی Relics of the Old Souls، روایتی جدید برای بخش پایانی بازی در نظر گرفته که در آن، شخصی از شما درخواست می‌کند تا یک‌بار دیگر آرامش و صلح را به Bishops (جناح مخالف) برگردانید، چرا که آن‌ها در برزخ میان مرگ و زندگی گیر کرده‌اند.

در بازی اصلی، درست در جایی که با اسیر‌کننده‌ی خود روبرو می‌شدید دو راه برای تمام کردن داستان پیش روی شما قرار می‌گرفت که یا می‌توانستید وی را بکشید یا او را ببخشید. اما اکنون بازی با این آپدیت جدید، اجازه می‌دهد تا همه‌ی آنتاگونیست‌های بازی را مورد بخشایش خود قرار دهید و از گناهان آن‌ها بگذرید. دیگر به کشتن آن‌ها و به گور فرستادن آن‌ها فکر نخواهید کرد و در عوض با این بخشش به ترفند‌ها و مهارت‌های مبارزاتی جدیدی دست پیدا خواهید کرد (از طریق انداختن تاس به یک مهارت تصادفی یا یک تبر قابل پرتاب دست‌ پیدا می‌کنید) و همچنین با باس‌فایت‌های ارتقایافته و جدیدی روبرو خواهید شد که سطح قدرت و مبارزه‌ی پیشرفته‌تری دارند.

پیش‌نمایش ویدیویی این بسته نشان می‌دهد که باس‌ها چگونه می‌توانند زیرزمینی حرکت کنند و از میخ‌های زیزمینی و توپ‌های آتشین خود برای غلبه بر شما استفاده کنند و تمام زمین مبارزه را به نفع خود، تغییر بدهند. همچنین سیاه‌چال‌ها و برخورد‌ها نیز بر اساس مدل طراحی خود تغییر پیدا خواهند کرد.

البته که این به‌روزرسانی از ظاهر و طراحی ساختمان فرقه غافل نشده و به آن به اندازه‌ی سیستم مبارزات و روایت داستانی اهمیت داده است. در ماه فوریه‌ی گذشته اعلام شد که بازی، ۴ ساختمان فرقه‌ی جدید با طراحی و مدل خاص خود برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. بازیکنان می‌تواننند آشپزخانه، سرداب، پناهگاه مشترک و مزارع سازمان یافته‌ی جدیدی را شاهد باشند.

به نظر می‌رسد که این مواردها برای اداره‌ی بهتر فرقه صورت گرفته است. چرا که زمانیکه فرقه بیش از حد بزرگ‌ شود توسعه یابد، باید از برخی از پیروان خود را به وظایف طاقت‌فرسایی چون پخت غذا بگمارید و خود به دنبال محل خواب به صورت اشتراکی برای بره‌های پیرو خود بگردید.

در نهایت، تمامی این بهبود‌ها برای اولین آپدیت اختصاصی بازی با عنوان Relics of the Old Faith است که تاریخ انتشار آن به زودی اعلام خواهد شد. همچنین تیم سازنده اعلام کرده که دومین آپدیت بزرگ بازی در راه است و احتمالا در سال جاری منتشر خواهد شد. پس اگر به فرقه‌ی خود متعهد شده‌اید، این تعهد را کنار نگذارید که چیز‌های بیشتری در راه است، چرا که چرخه‌ی مرگ و زندگی، شما را فرامی‌خواند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا