اخبار بازی ویدئویی

بازی Hogwarts Legacy صد(100) ماموریت جانبی وابسته به داستان اصلی دارد

یک تجربه همه جانبه از دنیای هری پاتر

زمان چندانی به انتشار بازی Hogwarts Legacy نمانده و خبرهایی در مورد وجود 100 ماموریت جانبی بازی hogwarts legacy مطرح شده که روی داستان اصلی بازی اثر گذار هستند. اجزای این سناریوها و ماموریت‌های جانبی با داستان اصلی در هم تنیده هستند و از گزارشات و ویدئوهای گیم پلی جدید منتشر شده بدست آمده است.

بازی Hogwarts Legacy یک بازی جهان باز مبتنی بر دنیای هری پاتر است که با نزدیک شدن به تاریخ انتشار، برای علاقمندان به این دنیای فانتزی جذاب،ناراحتی از عدم وجود یک بازی کامل مبتنی بر این داستان را کاهش داده است.

ماموریت جانبی بازی hogwarts legacy

به لطف اخبار لو رفته از بازی میراث هاگوارتز، زمان خط داستانی اصلی بازی، چیزی حدود 35 ساعت طول می‌کشد و از طرفی برای جمع آوری کلکسیون‌ها و ارتباط با وجه‌های مختلف داستانی و فعالیت‌های جانبی از جمله ماموریت جانبی بازی hogwarts legacy زمان را تا دو برابر افزایش می‌دهد و این خبری خوش برای علاقمندان و دنبال کنندگان اخبار بازی Hogwarts Legacy به شمار می رود.

ماموریت جانبی در بازی Hogwarts legacy

به گفته مویرا اسکوایر، کارگردان روایت و نویسنده اصلی پروژه بازی، در گفتگو با GamesRadar+ این بازی، داستانی گسترده به همراه 100 ماموریت جانبی وابسته به داستان اصلی را ارائه می‌دهد که بر داستان اصلی تاثیر می‌گذارند.

خط داستانی اصلی پیچیده و درگیرکننده است و شخصیت‌ها و دیدگاه‌های مختلف را در بر می‌گیرد، اما با دادن لحظات انتخاب به بازیکن در طول بازی، به آن‌ها اجازه می‌دهیم تا نسخه‌ی خود را از داستان حماسی هری پاتر تعریف کنند. حتی 100 مورد ماموریت جانبی در بازی hogwarts legacy وجود دارد، به بازیکن اجازه می‌دهد، تا داستان اصلی را با توجه به تجربیاتی که به دست آورده است، دست‌خوش تغییرات کند.

تعامل با فردی در یک کوئست جانبی، بر نحوه تعامل شما با آنها در خط داستانی اصلی تأثیر می گذارد – و بالعکس. بازیکن تعاملی که با کاراکترهای بازی، برای تکمیل این ماموریت ها انتخاب می کند، با ارتباطش با این کاراکترها و داستان و بازی آنها تأثیر می گذارد و همه چیز به هم مرتبط و در هم تنیده است.”

مویرا اسکوایر

اطلاعات مد نظر از گیم پلی اولیه بازی، به کمک رسانه‌ها و افراد مختلف بدست آمده و این اطلاعات و ویدئوهای گیم پلی اولیه از طریق دسترسی دادن به این افراد توسط Avalanche Software ناشر بازی بدست آمده است.

در جای دیگر از مصاحبه نویسنده بازی با گیم رادار+ ذکر شده که ترتیب ورود به ماموریت جانبی در بازی hogwarts legacy باعث تغییرات در خط داستانی اصلی بازی شده و تجربه ای لذت بخش را رقم خواهد زد. این درحالیست که باید دید ترکیب این بازی جهان باز و در هم تنیدگی‌های بازی میراث هاگوارتز چقدر خود در هم آمیخته شده و چه تجربه‌ای برای بازیکنان عمومی رقم خواهد زد.

در ویدئوهای منتشر شده از تجربه اولیه بازی، تعامل با حیوانات و موجودات دنیا نیز یکی از نکات مهم و تجربیات جذاب این بازی است که مورد توجه بسیاری از کاربران و منتظران این بازی قرار گرفته است.

نکته ذکر شده ناراحت کننده مویرا برای دوست داران هری پاتر این بوده که تجربه بازی کوییدیچ در بازی گنجانده نشده و بازیکنان امکان تجربه این ورزش جذاب دنیای هری پاتر در بازی را نخواهند داشت.

موضوع دیگر ناراحت کننده برای دوست داران دنیای هری پاتر عدم دخالت جی کی رولینگ نویسنده کتاب هری پاتر، در توسعه داستانی بازی است که دلیلش، اظهار نظر این نویسنده در موضوع تراجنسیتی هاست. موضوعی که منجر به حملات رسانه ای به این نویسنده مشهور نیز شده است.

در آخر نیز یادآوری می‌کنیم بازی hogwarts legacy در تاریخ 10 فوریه معادل 21 بهمن ماه برای کامپیوتر و XBOX 5 منتشر خواهد شد و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس 1 بازی کمی دیرتر – در 4 آوریل وارد بازار می‌شوند. در همین حال، در 25 جولای، نسخه Nintendo Switch منتشر خواهد شد.

ابوذر بلالی

یک فیزیک خوانده، کمی بازی‌ساز، کمی دیجیتال مارکتر و کمی وب دولوپر که در دنیای بازی، به دنبال یاد گرفتن هستم و برای لبخند بازی می‌کنم. همیشه به دنبال سریع تر شدن بازی هستم و در صورت بازی با من حتما باید زود تصمیم بگیرید :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا