معرفی بازی ویدیوییمقالات بازی ویدیویی

اولین تریلر بازی EA FC 24

اولین اطلاعات تصویری از شبیه سازی فوتبالی EA

بازی فیفا 23 آخرین همکاری سازمان فیفا و کمپانی EA Sports به شمار می آید و دو طرف طی بیانیه ای اعلام کردند که قرار نیست برای سال آینده همکاری ای با هم داشته باشند. به همین دلیل فیفا حق امتیاز های خود و کمپانی EA هم آورده‌های فنی خود را برداشتند و از هم جدا شدند. کمپانی EA با توجه به اینکه بازی عملا برای خودش ماند و فقط اسم آن را موظف بودند تغییر دهد، بدول تعلل برای سال آتی نسخه جدید بازی را آماده‌کردند. با این حال ساخت نسخه جدید فیفا توسط سازمان فیفا به بعد از سال 2025 موکول شد.

حالا EA Sports تریلری از نسخه جدید بازی فوتبالی خود منتشر کرده‌است که به گفته‌ی این ناشر، بازی از 7 مهر در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت. البته مخاطبانی که نسخه Deluxe این بازی را پیش خرید کرده‌اند از 1 مهرماه به این نسخه از بازی دسترسی دارند. از نکات قابل توجه EA FC 24 افزایش قیمت 10 دلاری آن برای کنسول های نسل نهمی است. در واقع طی دو سال قیمت نسخه پایه بازی از 60 دلار به 80 دلار برای کاربران نسل نهمی و از 60 دلار به 70 دلار برای کاربران نسل هشتم و کامپیوتر رسیده‌است.

اولین تریلر بازی EA FC 24

در این تریلر چیز خاصی از گیمپلی بازی و وعده های EA درباره تغییرات گسترده بازی دیده‌نمی شود. تمام چیزی که از این تریلر پیداست این است که ما احتمال زیاد از نظر فنی با بازی ای سر و کار داریم که از FIFA19 تا حالا تغییر زیادی نکرده و سال به سال حتی ضعیف تر هم شده‌است. البته EA Sports وعده داده که طی روز های آینده هم تریلری از گیمپلی EA FC 24 ارائه می دهد و همچنین نسخه دموی بازی را در اختیار کاربران می گذارد.

آرین مختاری

گیمری که سرنوشت، اونو «فیزیک پیشه» و شیفته فیزیک کرده. دانشجویی که استرسش برای فوتبال بین منچستریونایتد و بیرمنگام بیشتر از امتحان و درسشه! برای آیوی که مثل فرزندمون میمونه مینویسم و امیدوارم سریعتر به بلوغ برسه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا