اخبار بازی ویدئوییبازی کامپیوتری

عرضه‌ی بازی Might and Magic: Clash of Heroes – Definitive Edition

بازی کلاسیک پازل نقش‌آفرینی Might and Magic: Clash of Heroes که یک بازی مستقل محسوب می‌شود، با یک ویرایش مدرن و جدید برای PC، PS4 و Nintendo Switch عرضه می‌شود.

این بازی که در سال ۲۰۰۹ توسط Capybara Games منتشر شد، تقریبا در ژانر خود یک اثر نوآورانه و بدیع محسوب می‌شد. این بازی ۴۰ سال قبل از وقایع بازی Might and Magic 5 را روایت می‌کند که در آن، داستان ۵ قهرمان مختلف در مناطق Ashan روایت می‌شود.

بازی Might & Magic: Clash of Heroes ترکیبی منحصر به فرد از پازل، استراتژی و RPG است: هر حرکت خود را برنامه ریزی کنید و حملات خود را برای شکست دادن دشمنان خود در سناریوهای نبرد الهام گرفته شده از پازل ترکیب کنید، قهرمانان و موجودات خود را ارتقا دهید تا حملات ویرانگر فزاینده ای را علیه حریفان خود انجام دهید. و اجازه دهید متفکر استراتژیک در شما نیروهای شما را به پیروزی برساند.

بازی Might & Magic: Clash of Heroes که در اصل توسط Capybara Games ساخته شده بود، نسخه‌ی کامل تری شامل DLC، پرتره‌های شخصیت‌های تازه‌شده، بسیاری از بهبودهای کیفیت زندگی و یک حالت آنلاین گسترده، کاملاً بازسازی‌شده و متعادل‌شده را دریافت می‌کند!

گیم‌پلی بازی Might and Magic: Clash of Heroes حول محور پیداکردن ترکیب (Combo) مناسبی از واحد‌ها (Units) در نبرد‌های سریع پازلی برای از بین بردن دشمنان است. این بازی دارای یک کمپین داستانی ۲۰ ساعته و همچنین بخش چندنفره‌ی PvP آفلاین و آنلاین می‌باشد. در بخشچند نفره هم می‌توانید به صورت همکاری و هم به صورت رقابتی با دوستان خود به بازی بپردازید. این بازی برای عرضه در فروشگاه استیم قرار دارد.

تریلر و گیم‌پلی بازی Might and Magic

کمپانی Dotemu به عنوان ناشر و استودیو Capybara Games به عنوان سازنده بازی Might and Magic در تابستان امسال این بازی مبتنی بر پازل را عرضه خواهند کرد که تریلر گیم‌پلی آن را می‌توانید مشاهده کنید.

منبع
GamingBolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا