بازی اندرویدبازی موبایلبردگیم دیجیتالی (بازی رومیزی موبایلی)

بازی رومیزی موبایل اسپلندور | بردگیم دیجیتالی Splendor

نسخه های موبایلی، تحت وب و استیم بازی اسپلندور

بازی رومیزی موبایل اسپلندور یا Splendor، بردگیم دیجیتالی بازی محبوب و معروف اسپلندور، کهربا یا گوهر نشان است که با کیفیت بالایی طراحی و برای دانلود عرضه شده است. یک بازی با تم قرون وسطی و از دسته مجموعه سازی و مدیریت منابع، که در آن باید سعی کنید با بدست آوردن الماس های مختلف، زودتر از بقیه رقبایتان به امتیاز 15 برسید.

بازی رومیزی موبایل اسپلندور | Splendor

  • رد سنی: 7+ سال
  • پلتفرم: اندروید
  • دسته بندی: بازی کارتی
  • نیاز به اینترنت: ندارد
  • تطابق با نسخه اصلی: 3.5 از 5
  • امتیاز رسمی بازی: 4.1 از 5

هوشمندانه انتخاب کنید تا برنده شوید!

در بردگیم دیجیتالی Splendor یا بازی رومیزی موبایل اسپلندور مشابه نسخه اصلی بازی، شما باید فکر کنید، و با برنامه ریزی روی کارت های رو شده، سعی کنید بهترین کارت های معدن را بدست بیاورید و در عین حال به فکر بدست آوردن اشراف زادگان دیگر هم باشید.

دلیل جذابیت و محبوبیت این بازی را می توان یادگیری بسیار سریع و قوانین ساده به همراه استرتژی های مختلف برای برنده شدن در ان دانست.


نسخه موبایلی بازی رومیزی اسپلندور

نسخه موبایلی این بازی با نام Splendor در  پلی استور اندروید و اپ استور اپل با قیمت 2.99 دلار قابل خرید و دانلود هستش که فایل دانلودی نسخه اندروید آن توسط آیوی گیم برای شما به صورت رایگان قرار گرفته است.


باکس دانلود بازی رومیزی موبایل اسپلندور


نقد و بررسی بازی رومیزی موبایل اسپلندور | Splendor

نقاط مثبت بازی:

حالت داستانی بازی: یکی از نکات بسیار جالب نسخه دیجیتالی وجود چالش ها و مراحلی ست که شما میتوانید برای حرفه ای تر شدن در بازی آنها را پشت سر بگذارید.

نقاط خنثی بازی:

تم قرون وسطی: طراحی بصری بازی حال و هوای بسیار خوبی دارد و شمارا به دوران قرون وسطی می برد. البته بازی چندان هم تماتیک نیست.

نقاط منفی بازی:

افکت های صوتی بازی: موسیقی بازی خیلی بد نیست و با حال و هوای بازی سازگاره اما افکت های صوتی زیاد جالب به نظر نمیان
عدم وجود بخش آموزش: برای اینکه بتوانید بازی را در نسخه دیجیتال هم تجربه کنید باید حتما از قبل از نحوه انجام بازی آشنایی داشته باشید، چون بازی قسمت آموزش ندارد.
فونت نامناسب: فونت بازی حتی برای کسانی که به زبان انگلیسی هم مسلط هستند میتواند یک چالش باشد.

آرین مختاری

گیمری که سرنوشت، اونو «فیزیک پیشه» و شیفته فیزیک کرده. دانشجویی که استرسش برای فوتبال بین منچستریونایتد و بیرمنگام بیشتر از امتحان و درسشه! برای آیوی که مثل فرزندمون میمونه مینویسم و امیدوارم سریعتر به بلوغ برسه!
دکمه بازگشت به بالا