ایکس باکسبازی کنسولیپلی استیشنمعرفی بازی ویدیویی

بازی God of War Ragnarok | این بار Thor

فاصله گرفتن خدای جنگ از شخصیت همیشگی

یکی از محبوب ترین بازی های تاریخ سونی بار دیگر بازگشته است. برخلاف تغییرات انقلابی که در نسخه قبلی بازی دیدیم؛ این نسخه سعی کرده زیاد تغییراتی در بازی ایجاد نکند و داستان را پیش ببرد اما بازهم یک بازی فوق العاده در انتظار ماست و استودیو Santa Monica توانسته انتظارات ما را برآورده کند.

بعد از اتفاقاتی که در سری 4 ام بازی God of War رخ داد، پایان بازی نوید نسخه ای دیگر از بازی را می داد و بار دیگر استودیو Santa Monica نسخه ای دیگر از بازی را عرضه کرد که موفقیت های زیادی را همانند نسخه قبلی کسب کرد ولی نتوانست به مانند نسخه قبلی بهترین بازی سال شود و رقابت را به بازی Elden Ring باخت. هرچند که توانست بیشترین جایزه را در گیم اوارد امسال از آن خود کند .

در بازی God of War Ragnarok بار دیگر با پسر کریتوس همراه می شوید و به جنگ دشمنان خود می روید؛ با این تفاوت که در این نسخه از بازی کنترل شخصیت های دیگرری را هم در بازی در اختیار می گیرید. آن طور که از پایان نسخه قبل می شد حدس زد، قطعا یکی از این دشمنان اصلی شما در بازی God of War Ragnarok، شخصیت Thor  خواهد بود.


معرفی بازی God of War Ragnarok | توضیحات کلی

معرفی بازی God of War Ragnarok

بازی ویدیویی گاد آف وار رگنوراک | God of War Ragnarök

در این نسخه از بازی همانطور که پیشبینی می شد داستان پیرامون روابط کریتوس و پسرش آترئوس جریان دارد.

  • نام های بازی: گاد آف وار رگنوراک | God of War Ragnarök
  • کارگردان بازی: Eric Williams
  • سازندگان بازی: Santa Monica Studio
  • ناشر بازی: Santa Monica Studio
  • ژانر بازی: بازی مبارزه ای (Fighting game)، بازی ویدیویی نقش آفرینی (Role-playing Video Game)، ماجراجویی اکشن (Action-adventure game)، هک اند اسلش (Hack and Slash)

پلات بازی God of War Ragnarok:

بعد از اتفاقاتی که در نسخه قبل افتاد یک سری سوالات بی پاسخ ماند و با پایان بازی و کات سین آخر بازی می دانستیم که ادامه این داستان را در نسخه بعدی را با حضور تور دنبال می کنیم و به سوالاتی که در نسخه قبلی پاسخ داده نشده بود می پردازیم و شاهد قوی تر شدن رابطه میان ایترئوس و کریتوس هستیم.

همانطور که از اسم بازی پیداست بازی در حوالی زمان رگنوراک رخ می دهد و ایترئوس به دنبال پیدا کردن نقش خود در این واقعه است.

رابطه میان کریتوس و ایترئوس قوی تر از قبل شده است.

گیم پلی بازی God of War Ragnarok:

بازی برخلاف نسحه قبل که تغییرات زیادی در بازی به وجود آورده بود در این نسخه تغییرات خاصی به وجود نیاورده است . گیم پلی بازی نیز از این قائده مستثنی نیست؛ در بازی باید به مانند نسخه ی پیشین دشمنان را از سر راه خود بردارید و پازل های محیطی را حل کنید از مهم ترین تغییرات بازی این است که میتوانید علاوه بر کریتوس کنترل شخصیت های دیگر را نیز کنترل کنید.

در بازی با توجه به ریلم های مختلف با دشمنان متنوعی رو به رو خواهید شد.

لینک های مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا