ایکس باکسبازی کنسولیپلی استیشنمعرفی بازی ویدیویی

بازی Hollow Knight | پلتفرمر سبک و مهیج

یک بازی مستقل و جذاب دو بعدی

بازی Hollow Knight یک بازی مستقل دو بعدی پلتفرمر مترویدوانیا(Metroidvania) است که توسط استودیوی مستقل Team Cherry ساخته شده است. بازی ما را به دنیای زیرزمینی فانتزی می برد که در زیر شهر Dirtmouth قرار دارد. این مکان ماجراجویان متعددی را به خود جذب می کند که با ورود به آن، بدون هیچ اثری ناپدید می شوند.


معرفی بازی Hollow Knight | توضیحات کلی

بازی Hollow Knight

بازی ویدیویی Hollow Knight

بازی ما را به شهر فانتزی Dirtmouth می برد که در زیر آن یک هزارتوی پرشتاب قرار دارد. گفته می شود که این هزارتو بقایای یک پادشاهی باستانی است. همه نوع ماجراجو را به خود جذب می کند، اما به محض ورود به آن، بدون هیچ اثری ناپدید می شوند.

  • نام های بازی: شوالیه توخالی | Hollow Knight
  • سازندگان بازی: Team Cherry
  • ناشر بازی: Team Cherry
  • ژانر بازی: بازی پلتفرمر (Platformer)، بازی مترویدوانیا (Metroidvania)، ماجراجویی اکشن (Action-adventure game)

پلات بازی Hollow Knight

بازی ما را به شهر فانتزی Dirtmouth می برد که در زیر آن یک هزارتوی پیچیده قرار دارد. گفته می شود که این هزارتو، بقایای یک پادشاهی باستانی است. همه نوع ماجراجو را به خود جذب می کند، اما به محض ورود به آن، بدون هیچ اثری ناپدید می شوند. قهرمان بازی، شوالیه توخالی، تصمیم می‌گیرد با چالش لابیرنت روبرو شود و با یافتن ثروت آن، شکوه و عظمت به دست آورد. او همچنین می‌خواهد برای سوالاتی که او را آزار می‌دهد، پاسخ پیدا کند.

تریلر بازی Hollow Knight

لینک های مفید

ابوذر بلالی

یک فیزیک خوانده، کمی بازی‌ساز، کمی دیجیتال مارکتر و کمی وب دولوپر که در دنیای بازی، به دنبال یاد گرفتن هستم و برای لبخند بازی می‌کنم. همیشه به دنبال سریع تر شدن بازی هستم و در صورت بازی با من حتما باید زود تصمیم بگیرید :)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا