معرفی بازی رومیزی

بازی کهربا دوئل (Splendor Duel)

بازی رومیزی اسپلندور از معروف ترین بازی های چندسال اخیر دنیای بازی های رومیزی است که در ایران هم با نام بازی رومیزی کهربا بازتولید شده است. بعد از سال ها انتظار بالاخره نسخه دوئل یا دو نفره اسپلندور، توسط طراحان مشهور دنیای بازی های رومیزیف مارک آندره و برونو کاتالا، عرضه شد. با فاصله کمی هم بعد از عرضه جهانی نسخه فارسی آن با نام کهربا دوئل در ایران تولید شد.

جعبه بازی کهربا دوئل

بازی رومیزی اسپلندور دوئل – (2022) Splendor Duel

فکر کردن کلید موفقیت است، اما تقدیر بی تقصیر نیست 🙂

مشخصات بازی کهربا دوئل

درباره بازی اسپلندور دوئل | Splendor Duel

در یک مسابقه برای پیروزی با تیم رقیب خود مقابله کنید. روال مثل سابق است: قرار است با استفاده از ژتون‌های جم و مروارید، کارت بخرید، و نهایتا این کارت ها را به اعتبار تبدیل کنید. پیچ و تاب های جدید و فرصت های استراتژیک در تجربه ای یکتا از بازی اسپلندور معروف. مبارزه ای بر سر بدست آوردن بیشترین امتیاز.

Splendor Duel یا اسپلندور دوئل یا کهربا دوئل یک بازی مستقل تنها دو نفره بر اساس Splendor است که برخی از مکانیسم های اصلی گیم پلی آن طراحی را حفظ می کند، در حالی که کمی پیچیده تر، پویا، تعاملی، غنی، پرتنش و متوسط است. این بازی دارای یک صفحه اصلی است که توسط هر دو حریف مشترک است، قدرت های کارت و سه شرط پیروزی.

کوروش کریمی

دانشجوی خسته مملکت، با چهارتا مهارت رزومه ای، که دوست داره یه مدرسه بسازه. قبلنا با ویدئو گیم حال می کردم، ولی امروز فقط بردگیم و بازی رومیزی. آیوی رو ساختم چون فکر می کنم مردم نیاز دارن بازی کنن، و باید بهشون بازی های خوب معرفی کنم.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا