اخبار بازی رومیزی

نسخه جدید بازی گلوم هیون (Gloomhaven) در راه است!

در حوالی آذر ماه سال گذشته، ناشر نسخه های بردگیم های فانتزی در بیانیه ای خبر از انتشار نسخه جدید بازی گلوم هیون داد که قرار است در اواخر خرداد به طور رسمی منتشر شود. این نسخه از بازی هم به مانند همه نسخه ها، قابلیت کراس پلی کردن با نسخه های دیگر را خواهد داشت. این نسخه از بازی قرار است ادیشن یا نسخه دوم از گلوم هیون اصلی که در سال 2017 منتشر شد باشد.

نقشه نسخه دوم بازی گلوم هیون

ناشر خاطرنشان کرده است که دنیای نسخه جدید بازی گلوم هیون، داستان ها و گیم پلی مشابه نسخه اصلی باقی مانده است. در عین حال بالانس بازی، بازطراحی کلس های رقبا، آیتم ها، سناریو ها و تصویر سازی های بازی دچار تغییراتی بهینه ای شده است. همانطور که در تصویر بالا هم می توانید تغییرات جعبه بازی را ببیند.

همچنین اتفاقات و نریشن های بازی به همراه بقیه سازوکار های بازی به همراه مینیاتور ها هم تغییر کرده است. سرپرستان پروژه این نسخه جدید دریو پن و دنیس وگل می باشند که به گفته خودشان در طول شش سال بررسی فیدبک های بازیکن ها توانسته اند بازی را تا حد خیلی خوبی به سمت بهینه شدن ببرند.

منبع
بردگیم گیک

کوروش کریمی

اکنونم را اینگونه می‌گذرانم که اندکی دانشجوی علم، اندکی طراح و ایده‌پرداز، اندکی بازی ساز، اندکی نوازنده و اندک تری نویسنده. با اینکه با چیزهای زیادی شگفت زده نمی‌شوم اما همیشه به دنبال شگفتی هستم. دوست دارم با کتاب‌‌هایم زندگی کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا