معرفی بازی رومیزی

بازی رومیزی Radlands (رادلندز) | دوئل آخرالزمانی

بازی رومیزی رادلندز

بازی رومیزی رادلندز یا ردلندز یا radlands یک بازی رومیزی دو نفره استراتژیک و کارتی است که در آن بازیکن ها در فضایی پسا آخر الزمانی، بر سر بقا، با یکدیگر به رقابتی می پردازند که عنصر اصلی آن آب است. این بازی یک بازی مبارزه ای و دوئل است. بازی رومیزی رادلندز توسط آقای Daniel Piechnick، از تیم طراح و توسعه دهنده بازی معروف Magic: The Gathering، طراحی و در سال 2021 منتشر شده است. این بازی توانسته جای خود را در مجموعه 200 بازی رومیزی برتر جهان و 150 بازی برتر استراتژیک جای دهد.

نسخه فارسی بازی رادلند در ایران هم ترجمه و تولید شده است.

جعبه بازی رومیزی رادلندز

بازی رومیزی رادلندز – Radlands (2021)

از کمپ های خود دفاع کرده و سعی کنید با استرتژی درست، کمپ های حریف را از بین ببرید.

مشخصات عمومی بازی radlands

توضیحات بازی رومیزی اردلندز

بازی رومیزی Radlands یک بازی کارتی رقابتی و دوئل در مورد شناسایی هم افزایی ورق های قدرتمند است. به عنوان رهبر گروه بازماندگان پس از آخرالزمان خود در یک مبارزه دندان و ناخن عمل کنید تا از سه اردوگاه خود در برابر یک قبیله رقیب شرور محافظت کنید. اگر همه آنها نابود شوند، بازی را باخته اید.

منبع اصلی بازی آب است. شما آن را برای بازی با افراد و رویدادها و استفاده از توانایی های کارت هایی که از قبل روی میز دارید صرف خواهید کرد. مردم از اردوگاه‌های شما محافظت می‌کنند و توانایی‌های مفیدی را ارائه می‌دهند، در حالی که رویدادها اثرات قدرتمندی هستند که نتیجه آن زمان می‌برد. هر دو بازیکن از یک عرشه کارت می کشند. همه کارت ها را می توان روی میز بازی کرد یا برای جلوه های سریع “آشغال” دور انداخت. برای برنده شدن، باید کارت ها و آب خود را هوشمندانه مدیریت کنید.

آیوی گیم

آیوی گیم، رسانه بازی و سرگرمی قصد دارد با تولید محتوای تخصصی در حوزه بازی های رومیزی و ویدئو گیم هایی که شما را به فکر کردن و چالش ذهنی تشویق می کنند، در گسترش بازی های مفید در جامعه نقش ایفا کند.

‫2 دیدگاه ها


  1. Warning: trim() expects parameter 1 to be string, object given in /home/ivygam/domains/ivygame.ir/public_html/wp-includes/class-wp-user.php on line 216
    مبین قربانی پور گفت:

    با سلام
    گیم پلی عجیب و جدید از دوئلی فوق العاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا