معرفی بازی رومیزی

بازی رومیزی فوتبال بزنیم؛ فوتبال رومیزی

بازی فوتبال بزنیم یک بازی رومیزی دو نفره جذاب با تم فوتبال می‌باشد که توانسته با قوانین یک فوتبال استاندارد تبدیل به شبیه‌سازی برای این بازی محبوب جهانی شود. این بازی را می‌توان با ۲ یا ۴ بازیکن انجام داد. از آن دست بازی‌هایی است که هر چه بیشتر آن را تجربه کنید، بیشتر هم سرگرم‌کننده و جذاب می‌شود. سادگی بازی به شکلی است که تنها با چند بار بازی کردن آنقدری ماهر می‌شوید که می‌توانید در ۵ دقیقه یک دست بازی کنید.

جعبه بازی فوتبال بزنیم

بازی رومیزی فوتبال بزنیم- Wannable Football (2018)

در 15 دقیقه بهترین سرمربی فوتبال باشید…

مشخصات عمومی بازی رومیزی فوتبال بزنیم
  • طراح بازی: Erik Atzen, Martin Rasmussen
  • تصویرسازی: Mette Ehlers
  • ناشر: رومیز
  • نوع بازی: دونفره، خانوادگی
  • دسته بندی: کارتی، ورزشی
  • مکانیزم ها: شانس، مدیریت دست، تیمی

توضیحات کلی بازی فوتبال بزنیم

در طی بازی هر بازیکن در نوبت خود یکی از کارت‌های در دستش را بازی می‌کند. کارت بازی شده رویزمین باید با کارت بازی‌شده‌ی روی زمین هماهنگ باشد. برنده بازی هم کسی که در انتهای بازی گل بیشتری زده باشد.

سرعت و هیجان با چاشنی فوتبال

بازی فوتبال بزنیم کارت‌های مختلفی دارد. دسته اول کارت‌های بازی (سبز) هستند که برای پاس دادن، دریبل کردن، تکل زدن و شوت زدن به سمت دروازه استفاده می‌شوند. دسته دوم کارت‌های موقعیت (قرمز) همان «تاس» بازی هستند و نتیجه‌ی موقعیت‌های متفاوت بازی را نشان می‌دهند (خطا بودن یا نبودن، گل شدن یا نشدن و …) هر کارت موقعیت به چند موقعیت مربوط می‌شود ولی در هر لحظه شما فقط با یک بخش آن کار دارید (مثلا اگر خطایی رخ داده شما فقط چک می‌کنید که داور سوت زده یا نه).

یک ترکیب جالب از شانس و تاکتیک!

با وجود عنصر شانس هر بازیکن باید با توجه به کارت‌های در دستش بهترین استفاده را از مالکیت توپ ببرد و با ارسال توپ به مناطقی که کارت ستاره‌دار از آنها دارد حریف را تحت فشار بگذارد و یا با دریبل کردن کارت‌های حریف را بسوزاند. ۸ کارت تیم ملی کشورهای مختلف (ایران، آلمان، برزیل، آرژانتین، فرانسه و …) در بازی موجود است. پشت هر کارت تیم ملی، قدرت ویژه آن نوشته‌شده که می‌توانید بعد از چند دست بازی و آشنایی با قوانین از آنها استفاده کنید تا روش و استایل بازی مخصوص خود را پیدا کنید.

یادگیری آسان – کاملا مشابه فوتبال واقعی!

روند بازی بسیار ساده است. هر بازیکن در نوبت خود یک کارت می‌کشد و بعد باید یک کارت بازی کند. اگر کارت خطا بازی کند باید یک کارت موقعیت بکشد تا ببیند که داور سوت زده یا نه. اگر یک کارت ستاره‌دار (حرکت تکنیکی) بازی کند باید یک کارت موقعیت بکشد تا ببیند که تکنیکش گرفته یا نه. و اگر یک کارت شوت بازی کند هم باید کارت موقعیت بکشد تا ببیند گل شده یا به تیر خورده و یا کرنر شده!

کوروش

اکنونم را اینگونه می‌گذرانم که اندکی دانشجوی علم، اندکی طراح و ایده‌پرداز، اندکی بازی ساز، اندکی نوازنده و اندک تری نویسنده. با اینکه با چیزهای زیادی شگفت زده نمی‌شوم اما همیشه به دنبال شگفتی هستم. دوست دارم با کتاب‌‌هایم زندگی کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا