معرفی بازی ویدیویی

معرفی بازی Star Wars Outlaws؛ هر آنچه باید بدانید

قانون شکنی در کهکشان!

بازی Star Wars Outlaws یک ماجراجویی جدید از یوبی سافت است که در کهکشانی بسیار دور اتفاق می افتد. این بازی «اولین» بازی جهان-باز جنگ ستارگان است و در مکان‌ها و سیاره‌های مختلف رخ می‌دهد. این بازی در کنار Skull and Bones یوبی‌سافت از مورد انتظارترین بازی های سال ۲۰۲۴ است و هیجان زیادی حول محور آن وجود دارد.

بازی قرار است ما را در نقش کی وس به حاشیه بیرونی ببرد. شما در حین پیمایش با سندیکاهای جنایی، بخش ناخوشایند کهکشان را کشف خواهید کرد. شما در کنار همراه دوست‌داشتنی‌تان، نیکس، برای آزادی و شروع دوباره زندگی‌تان دست به ماجراجویی خواهید زد، در یک داستان اورجینال بین فیلم‌های امپراتوری ضربه می‌زند و بازگشت جدای. ما همچنین می‌دانیم که رویکرد نیمه جهان-باز Star Wars Outlaws در قبال اکتشاف ما را به سمت سفر بین مکان‌های خاص در سراسر حاشیه بیرون سوق می‌دهد. مکان‌های منتخب از دنیای زیرین و جنایت آلود کهکشان که برای کاوش آماده‌اند.

به نظر می‌رسد که بازی Star Wars Outlaws همراه موج تازه‌ای از بازی‌ های جنگ ستارگان، نظیر Star Wars Eclipse همراه خواهد شد، تا ما را به یک ماجراجویی بین کهکشانی متفاوت ببرد. در حالی که منتظر اخبار و به‌روزرسانی‌های بیشتر در باب بازی مورد انتظار یوبی سافت هستیم، در این مطلب هرآنچه از بازی جهان-باز جنگ ستارگان می‌دانیم به شما معرفی می‌کنیم.

بازی Star Wars Outlaws

قانون شکنی در کهکشان!

  • نام بازی: جنگ ستارگان قانون‌ شکنان (Star Wars Outlaws)
  • ناشر/سازنده بازی: مسیو انترتینمنت/یوبی‌سافت
  • ژانر بازی: اکشن-ماجراجویی
  • حالت های بازی: تک نفره
  • بازی های مشابه: Star Wars Jedi: Survivors، Avatar: Frontiers of Pandora

معرفی بازی Star Wars Outlaws

تاریخ انتشار و پلتفرم مقصد

یوبی‌سافت تاریخ انتشار بازی Star Wars Outlaws را در سال ۲۰۲۴ تعیین کرده است. ما می‌دانیم که بازی برای PS5، PC و Xbox Series X/S منتشر خواهد شد. اگرچه هیچ اطلاعیه دیگری در مورد تاریخ انتشار دقیق یا اینکه Outlaws در نهایت به سرویس گیم پس راه خواهد یافت یا خیر منتشر نشده است. پستی در وبلاگ دیزنی پارکز بی سر و صدا عمومی شد که نشان می‌داد بازی ممکن است در «اواخر» سال ۲۰۲۴ منتشر شود، اما بعدها این خبر توسط یوبی سافت تکذیب گردید و اعلام شد که تاریخ انتشار بازی بدون تغییر در بازه نامشخصی از ۲۰۲۴ باقی می‌ماند.

درباره توسعه دهنده

بازی Star Wars Outlaws در مسیو اینترتیمنت در حال توسعه است. این استودیو پیشتر مسئولیت سری The Division و چند بازی دیگر یوبی‌سافت از جمله Avatar: Frontiers of Pandora را برعهده داشته و می‌توان گفت تا حدی آثار پیشین آن موفق بوده‌اند. یکی از کارگردان‌های خلاق این استودیو در وصف بازی جدید استار وارز اضافه کرد:

«وقتی ما اولین بازی جهان-باز استار وارز را تصور کردیم، گشتیم که کجا و کی می‌تواند رخ دهد، و سپس خیلی سریع یافتیم که ما تمام موارد لازم برای ماجراجویی یک Scoundrel را داریم. این قانون‌شکن‌ها تحت فرمان امپراتوری زندگی‌ می‌‎کنند. اما همچنان قادرند با توجه به فرصت‌های که دنیای زیرزمینی جنایتکاران برای افراد سودجو ایجاد می‌کند، رشد کنند. زمان برای یک قانون شکن جدید فرا رسیده بود و نام کی وس در ستاره‌ها نوشته شده»تریلر بازی

یوبی‌‎سافت جدیدترین تریلر بازی Star Wars Outlaws به عنوان بخشی از یوبی‌سافت فوروارد ۲۰۲۳ به نمایش گذاشت و ده دقیقه از گیم پلی بازی را به تصویر کشید. در این تریلر نحوه مبارزات، مخفی کاری و حتی برخی از عناصر داستانی بازی برای هواداران آشکار شدند. این تریلر جالب توجه را می توانید در فوق به طور تمام و کمال مشاهده کنید.


گیم پلی بازی

ما اولین نگاه خود را به گیم پلی Star Wars Outlaws داشته‌ایم و به نظر می‌رسد که مسیو اینترتیمنت در حال ساخت یک ماجراجویی به سبک راکستار در فضا است. در نقش کی وس، شما در حوالی ناخوشایند حاشیه بیرونی پرسه می‌زنید، هر‌کاری که قادید برای زنده ماندن انجام می‌دهید. حتی اگر این‌کار به معنای انجام معاملات کثیف با سندیکاها، دور زدن امپراتوری و یا خیانت به دوستان کمی باشد که برایتان باقی مانده است.

وقتی یوبی‌سافت مسیو گفت که در حال ساخت یک بازی جهان باز جنگ ستارگان است، شوخی نداشت. در حالی که Outlaws برای ماموریت‌ها شما را به مناطق محدودتری هدایت می‌کند. شما این فرصت را خواهید داشت که مخفیانه از دشمنان بگذرید، یا با یک بلستر در دست وارد عمل شوید. شما می‌توانید در بازی سوار اسپیدر شوید و نواحی مختلف سیارات را برای خود بچرخید. به نظر می رسد که هر سیاره مکان‌ها و شهرهای مختلفی برای کاوش وجود خواهد داشت.

و بله، بازی Star Wars Outlaws سامل یک سیستم شهرت و تحت تعقیب کامل خواهد بود. در حالی که هنوز جزئیات کاملی در مورد نحوه عملکرد این سیستم‌ها در عمل به دست نیاورده‌ایم، به نظر می رسد که جهان بازی تحت تأثیر تصمیمات شما در ماموریت‌ها دچار تغییر شود. شما همچنین آزادی کامل برای خلبانی کشتی خود، شرکت در مبارزات فضایی و پیمایش در سیستم وسیعی از سیارات را خواهید داشت. اساساً، Star Wars Outlaws مانند بازی‌ جنگ ستارگان جهان بازی است که همیشه آرزوی بازی کردن آن را داشتید.


پلات بازی

بازی Star Wars Outlaws شما را با یک شخصیت تازه در دنیای جنگ ستارگان به نام کی وس آشنا می‌کند، یک Scoundrel که در تلاش است در دنیای زیرین کهکشانی زنده بماند. در خط داستانی اصلی، کی تلاش می‌کند تا یکی از بزرگترین دزدی‌ها را در حاشیه بیرونی انجام دهد، در حالی سعی دارد از دست امپراتوری، سندیکاها و عناصر گذشته خود پیشی بگیرد. کی امیدوار است تا از سود سرقت استفاده کند و برای خود زندگی جدیدی راه بی‌اندازد، اگرچه اگر جنگ ستارگان را بشناسید، می‌دانید گفتن این موضوع همیشه راحت‌تر از انجام دادن آن است.

این بازی شامل یک سیستم تحت تعقیب می‌شود که به سیستم‌های نظیر آن در سری GTA و رد دد ردمپشن بی‌شباهت نیست. مدیر خلاق بازی می‌گوید: «شما در نقش یک Scoundrel با شهرت خود زندگی می‌کنید و می‌میرید، به این معنی که کی باید در دنیای زیرزمینی و خلافکاران آن پیمایش داشته باشد و انتخاب‌هایی انجام می‌دهند که بر شهرت، تجربه و حمایت‌های دریافتی او در طول بازی تأثیر می‌گذارد.» بنابراین بسته به قراردادهایی که انتخاب می‌کنید، اتحادها به دست خواهید آورد و از دست خواهید داد. ایده تعقیب شدن در سراسر کهکشان توسط رؤسای جنایتکار بدنام به‌اندازه کافی هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد، اما در جهان گسترده‌تر جنگ ستارگان، این یک پیشنهاد واقعاً منحصربه‌فرد است.

با توجه به جایگاه بازی در کانون جنگ ستارگان، ما می‌دانیم که تنها یک پایان برای بازی Star Wars Outlaws نوشته خواهد شد. این موضوع تمرکز بازی بر روی یک تجربه روایی فشرده‌تر را حفظ می‌کند، در حالی که هنوز فضای زیادی برای ایجاد تفاوت‌های ظریف باقی می‌گذارد.

پیش‌زمینه

Star Wars Outlaws اولین بازی جنگ ستارگان جهان باز شناخته می شود و در نقشه‌ها و مناطق مربوط به داستان فرنچایز اتفاق می‌افتد. وقایع داستان در جدول زمانی جنگ ستارگان بین فیلم‌های امپراتوری ضربه می‌زند و بازگشت جدای رخ می‌دهد. بازی همچنین توشارا را به ما معرفی می‌کند، مکانی جدید برای جهان جنگ ستارگان، که می‌توانید در اولین تریلر نگاهی اجمالی به آن داشته باشید. ما می‌دانیم که به عنوان بخشی از سفرمان در سراسر حاشیه بیرونی، به سیاره مادری جابا هات سر می‌زنیم، و چندین سندیکای جنایی دیگر، که وقتی کی به آنها می‌خورد باید انتخاب کنیم هم‌راستا یا علیه آنها کار کنیم.

یوسف چمنی

برای آیوی از بازی و گاهی سینما می‌نویسم. بنده و بازی‌های ویدئویی برمی‌گردیم به کودکی. علاقه‌مند به ادبیات نمایشی اما دانش آموز رشته ریاضی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا