معرفی بازی رومیزی

بازی Terraforming Mars | ترافورمینگ مارس

بازی رومیزی سکونت در مریخ

بازی Terraforming mars، یا ترافورمینگ مارس یا سکونت در مریخ، یک بازی استراتژیک نسبتا سنگین است که در آن شما در نقش شرکت هایی برای قابل سکونت ساختن مریخ با هم رقابت می کنید. این بازی در سال 2016 منتشر شد و تا توانسته برای مدت زیادی در بین 10 بازی رومیزی برتر و بردگیم های استراتژیک قرار گیرد. بازی ترافورمینگ مارس در در ایران هم ترجمه و تولید شده است.

ماجرای بازی Terraforming Marsروایتی از سال 2400 است. دهه ای که بشر برای آباد کردن مریخ، به آنجا سفر می کند. شرکت ها و کمپانی های بزرگ، که توسط دولت جهانی در زمین حمایت می شوند، پروژه های عظیمی را برای افزایش دما، سطح اکسیژن و پوشش اقیانوس ها در مریخ آغاز می کنند؛ تا زمانی که محیط زیست آن برای انسان قابل سکونت باشد. در ترافورمینگ مارس، شما نقش یکی از آن شرکت ها را بازی می کنید و برای بدست آوردن امتیازات پیروزی، که نه تنها به دلیل سهم شما در زمینه سازی، بلکه برای پیشبرد زیرساخت های انسانی در سراسر منظومه شمسی و سایر موارد است، رقابت می کنید.


بازی رومیزی موبایل Terraforming Mars

بازی رومیزی موبایل Terraforming Mars

بازی ترافورمینگ مارس یک نسخه اندرویدی بسیار با کیفیت و خوش ساخت دارد. افکت های صوتی، مکانیزه بودن بازی، کیفیت انیمیشن ها و غیره در این بازی برای یک تجربه جذاب و به یاد ماندنی در کنار هم جمع شده اند. شما می توانید این بازی را با لینک مستقیم از وبسایت آیوی گیم دانلود کنید.

برای دانلود بازی وارد صفحه دانلود بازی Terraforming Mars شوید.

آیوی گیم

آیوی گیم، رسانه بازی و سرگرمی قصد دارد با تولید محتوای تخصصی در حوزه بازی های رومیزی و ویدئو گیم هایی که شما را به فکر کردن و چالش ذهنی تشویق می کنند، در گسترش بازی های مفید در جامعه نقش ایفا کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا