بردگیم دیجیتالی

نسخه دیجیتالی بازی Twice as clever

تاس ریختن همواره برای ما همراه با موستالژی همراه بوده. بازی هایی مثل منچ و مارپله که اساس آنها شانس و ریختن تاس هستند. و لحظات بسیار جذاب و خاطره نگیزی را برای ما ساختند.
بازی Twice as clever یک بازی با مکانیزم ریختن تاس و یادداشت کردن است. این بار استودیوی بازی سازی Brettspielwelt GmbH دست روی بازگردانی این بازی در محیط اندروید گذاشته!

بازی موبایلی | Twice As Clever

  • رد سنی: 5+ سال
  • پلتفرم: اندروید
  • دسته بندی: بازی تخته ای
  • نیاز به اینترنت: ندارد
  • امتیاز رسمی بازی: 4.3 از 5

این بازی از مدل و مکانیسم های بازی Ganz Schon Clever که در سال 2018 عرضه شد، پیروی می کند. هر نوبت هر بازیکن شش تاس رو میریزد ، یکی از آنها را انتخاب می کند و بر اساس آن روی برد شخصی خود علامت هایی می زند. سپس تاس های با عدد پایین تر را کنار گذاشته و همه تاس های باقی مانده را دوباره میریزد. تاس سفید می تواند بجای هر پنج رنگ دیگر مورد استفاده قرار گیرد. بعد از اینکه بازیکنی که نوبت او هست حداکثر سه تاس را انتخاب کرد، بازیکنان دیگر یکی از تاس های جدا شده را برای استفاده در صفحه خود انتخاب می کنند و …


این بازی در استور گوگل  2.99 دلار قیمت دارد که که فایل دانلودی آن توسط آیوی گیم در قسمت “دانلود بازی” برای شما به صورت رایگان قرار گرفته است.


دانلود بازی

  • نسخه اندروید


منبع : farsroid.com


نقد و بررسی بازی

نقاط مثبت بازی:

بازگردانی: تنها نکته مثبت بازی را میشود این گفت که نسخه دیجیتالی بازی وجود دارد. به قولی «هست که باشد!»
گیم پلی ساده: این نکته مثبت هم بیشتر به خود بازی اصلی برمیگردد تا نسخه دیجیتالی. جاییکه با یک بازی با قوانین بسیار ساده سر و کار داریم.

نقاط منفی بازی:

قیمت بازی: در مقاله های قبلی هم از بالا بودن قیمت بردگیم های دیجیتالی در استورها گفتیم. این بازی نمونه کاملی از بی عدالتی در قیمت گذاری است! 3 دلار برای هیچی.
گرافیک و طراحی بصری بازی: هیچ نکته جذب کننده ای برای شما در گرافیک و محیط بصری بازی وجود ندارد. حتی نسخه چاپزی (Print and Play) آن هم میتواند جذابیت بیشتری داشته باشد.
بخش آموزشی: بخش آموزشی بازی تعریفی ندارد، یه سری نوشته که حتی توضیح مختصر این مقاله میتواند از آن کارآمدتر باشد!
گنگ بودن محیط بازی: وقتی وارد میز بازی می شوید با یک محیط در هم و برهم پر از عدد و خانه های مختلف سر وکار دارید که باعث سردرگمی و آشفتگی شما میشود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا